Ставки і прогноз на матч Євро 2024: Нідерланди – Туреччина 06.07.2024

Нідерланди
Туреччина
Ставки і прогноз на матч Євро 2024: Нідерланди – Туреччина 06.07.2024

У фінальному чвертьфіналі Євро-2024 Нідерланди зійдуться з Туреччиною в суботу, 6 липня, в Берліні. Прогнози на матч Нідерланди – Туреччина та вибір ставок на Євро спрямовані на те, чи зможе голландська команда проявити себе у столиці Німеччини.

Прогноз на матч Нідерланди – Туреччина: 1/4 Євро-2024 - 06.07

Прогноз на матч Нідерланди – Туреччина

Основна статистика:

• Наші ставки на матч Нідерланди – Туреччина враховують, що в чотирьох з останніх п’яти міжнародних матчів Туреччини обидві команди забивали.
  • Команда Рональда Кумана забивала два або більше голів у семи з останніх дев’яти матчів.
  • Лише Іспанія та Німеччина забили більше голів, ніж ці дві команди на Євро-2024, кожна з яких має по сім голів.

Прогноз: Нідерланди 2-1 Туреччина Цей турнір продемонстрував багато атакувальних намірів від обох сторін, але також і слабкі місця в обороні, що передбачає результативний матч. У попередньому раунді голландці створили 23 удари та мали 66% володіння м’ячем у перемозі над Румунією з рахунком 3:0, що свідчить про їхню силу у турнірі.

Коефіцієнти перед матчем та ймовірність перемоги: голландці є фаворитами

Нідерланди є явними фаворитами з ймовірністю 61,9% на перемогу та вихід до півфіналу.

В останньому матчі Коді Гакпо та Донієлл Мален забезпечили перемогу над Румунією з рахунком 3:0.

Туреччина виграла захоплюючий матч проти Австрії з рахунком 2-1, завдяки двом голам захисника Меріха Демірала.

Ставки і коефіцієнти Нідерланди – Туреччина на перемогу

ЧасНідерландиНічияТуреччина
Основний час1.644.155.80
1 Половина2.182.395.40
2 Половина1.942.835.10

Останні п’ять H2H: перша велика зустріч на турнірі

Нідерланди виглядають фаворитами у першій великій турнірній зустрічі проти Туреччини. Відбіркові матчі до Чемпіонату світу 2022 були результативними: перемога Туреччини 4:2 у Стамбулі та тріумф Нідерландів 6:1 в Амстердамі.

Попередній перегляд Нідерландів: Мален в основі

Після дубля у попередньому раунді Донієлл Мален розпочне матч на правому фланзі. Рональд Куман сподівається на повний склад для вибору.

Прогнозований склад: Вербрюгген (Великобританія), Аке, Ван Дейк, Де Врій, Дамфріс, Рейндерс, Схоутен, Сімонс, Гакпо, Депай, Мален.

Попередній перегляд Туреччини: проблеми зі складом

Туреччина матиме щонайменше двох відсутніх гравців: Оркун Кокчу та Ісмаїл Юксек відсторонені. Також є сумніви щодо травми Самета Акайдіна.

Прогнозований склад: Гунок (Великобританія), Кадіоглу, Демірал, Бардакчі, Мулдур, Айхан, Озджан, Йилдіз, Чалханоглу, Гюлер, Йилмаз.