Нідерланди - Англія: прогноз на Євро-2024: Чи зможуть "помаранчеві" засмутити "трьох левів"?

Нідерланди
До події
Зробити ставку
Англія
Хто переможе?
Нідерланди
Найпопулярніший рахунок
Англія
67%
33%

Місце у фінальній частині Євро-2024 стоїть на кону, коли зійдуться історичні європейські аутсайдери Нідерланди та Англія.

Останній прогноз на матч Нідерланди – Англія

Нідерланди стартували неоднозначно, здобувши чудову перемогу в матчі-відповіді проти Польщі, за якою послідувала чиста перемога в безгольовій нічиїй з Францією. Однак драматична поразка від Австрії з рахунком 3:2 залишила їх однією з найкращих команд, що посіли третє місце. Втім, вони легко здолали нічию у раунді 16, впевнено перемігши Румунію 3:0 у грі, в якій показали, наскільки небезпечними вони можуть бути. Потім була важка перемога над Туреччиною, яка підтвердила вихід до півфіналу чемпіонату Європи вперше з 2004 року.

Нідерланди та Англія зустрінуться у півфіналі Євро-2024 о 22:00 у середу, 10 липня, на стадіоні BVB Stadion у Дортмунді.

У групі С збірна Англії не досягла свого потенціалу, проте команда Гарета Саутгейта зуміла завоювати перше місце, залишившись непереможеною. Протягом усіх трьох матчів спалахи майстерності демонстрували нападники Джуд Беллінгем, Гаррі Кейн та Філ Фоден. Влучний удар Беллінгема над головою призвів до необхідності додаткового часу в матчі 16-го раунду проти Словаччини, який завершився вирішальним голом Кейна. У зустрічі зі Швейцарією Англія подолала відставання в рахунку завдяки голу Букайо Саки, а в серії пенальті перемогла, реалізувавши всі п’ять післяматчевих ударів. Тепер “Три леви” стоять лише в одній перемозі від того, щоб забезпечити собі другу поспіль путівку до фінальної частини чемпіонату Європи.

Акція від Фавбет на Євро-2024 «ЄвроФавЗона

Акція діє з14.06.2024 до 14.07.2024 протягом 4-х етапів Акції роби виграшні ставки від 200 UAH на спортивні події в рамках “Євро 2024” у розділах «Спорт» та «LIVE», заробляй бали та отримай шанс на виграш призів.

Щоб скористатися цією пропозицією, виконайте наступні кроки:

• Зраєструватись на сайті Фавбет і зробити мінімальний депозит (хочете дізнатись як це робити читайте наш огляд БК Фавбет)
  • Для участі в акції необхідно зробити ставки на спортивні події, які проводяться в рамках чемпіонату Європи з футболу (Євро-2024).
  • Ставки можуть бути одиночними або експресами з мінімальним коефіцієнтом 1.5 для одиночних ставок і 1.3 для кожного вибору в експресі.
Основний часПеремогаНічияПеремогаОсновний час
Нідерланди3.252.922.74Англія