Прогноз на матч Кубка Америки 2024: Уругвай – Колумбія 11.07.2024

Найпопулярніший рахунок
Колумбія
Прогноз на матч Кубка Америки 2024: Уругвай – Колумбія 11.07.2024

Уругвай та Колумбія зустрінуться в півфіналі Кубка Америки 2024 на стадіоні “Бенк оф Америка” у середу. Обидві команди мають чудові досягнення в турнірі, причому Уругвай тричі виграв без пропущених голів у чотирьох матчах і двічі зустрічався з Колумбією.

“Ла Селесте” показали ідеальний результат на груповому етапі, забивши дев’ять голів у трьох іграх. У чвертьфіналі проти Бразилії, матч закінчився без голів в основний час, це був перший раз, коли вони не забили в турнірі.

Матч завершився серією пенальті, оскільки додатковий час у плей-офф, за винятком фіналу, не передбачений. Чемпіони 2011 року перемогли у серії буллітів з рахунком 4-2, лише Хосе Марія Гіменес не реалізував свій удар, тоді як Едер Мілітао та Дуглас Луїс не забили у складі Бразилії.

У суботньому чвертьфіналі “Лос-Кафетерос” розгромили Панаму з рахунком 5:0. Капітан Хамес Родрігес відзначився голом та двома результативними передачами, показавши справжнє шоу. Це була найбільша перемога в історії турніру для чемпіонів 2001 року.

Це друга поспіль зустріч двох команд у плей-офф Кубка Америки. На Копа Америка 2021 Колумбія перемогла Уругвай у серії пенальті з рахунком 4:2 у чвертьфіналі.

Прогнози та поради щодо ставок на матч Уругвай – Колумбія

Очні зустрічі Уругваю та Колумбії

Дві команди зустрічалися 45 разів у різних змаганнях. Уругвай має перевагу з 20 перемогами, Колумбія має 14 перемог, а 11 матчів завершилися нічиєю. “Лос-Кафетерос” не програвали в останніх трьох зустрічах проти чемпіонів 2011 року. Останній раз команди зіграли внічию 2-2 у кваліфікаційному матчі до ЧС-2026 у жовтні. У рамках Кубка Америки вони зустрічалися 12 разів, де лише один матч завершився нічиєю, а “Ла Селесте” ведуть з рахунком 6-5 за перемогами. Чемпіони 2011 року не забивали шість разів у останніх семи іграх Кубка Америки. Чемпіони 2001 року виграли чотири з останніх п’яти ігор на турнірі, забивши 14 голів і пропустивши лише чотири.

Ставки Уругвай – Колумбія

ЧасКолумбіяНічияУругвай
Основний час2.892.972.90
1 Половина3.601.973.60
2 Половина3.202.273.20

Уругвай – Колумбія ставки на подвійний шанс

Час1X12X2
Основний час1.431.421.44
1 Половина1.281.821.28
2 Половина1.341.621.34

Прогноз на матч Уругвай – Колумбія

“Ла Селесте” не програють в останніх шести іграх у всіх турнірах, зберігши п’ять сухих матчів. Вони зазнали лише однієї поразки в останніх восьми іграх на Кубку Америки, і ця поразка була від Колумбії.

Марсело Б’єлса зробив лише одну зміну в стартовому складі за чотири гри турніру. Йому доведеться замінити Нахітана Нандеса, який отримав червону картку в чвертьфіналі проти Бразилії.

“Лос-Кафетерос” продовжили свою безпрограшну серію до 27 ігор, здобувши перемогу над Панамою з рахунком 5:0 у чвертьфіналі. Вони забили 11 голів на поточному Кубку Америки, повторивши свій рекорд результативності з 2001 року.

Обидві команди показали чудову гру протягом турніру. Враховуючи безпрограшну серію та рекорд результативності Колумбії, очікується, що вони здобудуть невелику перемогу.