Прогноз на матч Євро 2024: Сербія – Англія 16.06.2024

Сербія
Англія
Прогноз на матч Євро 2024: Сербія – Англія 16.06.2024

Тренер збірної Англії Гарет Саутгейт, ймовірно, зітхнув з полегшенням, коли його команда опинилася в групі C як найвищоранговий учасник. Але, незважаючи на статус фаворитів, команда не може дозволити собі самозаспокоєння, адже тиск на успіх зростає. На жаль, підготовка Англії до турніру була непростою: вони виграли лише один з останніх п’яти матчів, включаючи ганебну поразку від Ісландії 1-0 на Уемблі та забили лише шість голів за цей період.

З іншого боку, Сербія під керівництвом легендарного півзахисника Драгана Стойковича також зіткнулася з труднощами, вигравши лише чотири з останніх 11 матчів. Проте вони зуміли обіграти Швецію 3:0 в останньому товариському матчі. Хоча Сербія вважається аутсайдером, у її складі є кілька гравців, здатних змінити хід гри, зокрема колишній форвард “Саутгемптона” Душан Тадич. Але все ж, якість збірної Англії має бути надто високою для Сербії. Незважаючи на останні проблеми в захисті, сильний півзахист та динамічний Джуд Беллінгем, підтримуючи атакувальну лінію з Гаррі Кейном, Філом Фоденом, Букайо Сака та Коулом Палмером, можуть забезпечити перемогу Англії. Матч між Сербією та Англією відбудеться 16 червня на VELTINS-Arena в Гельзенкірхені.

Ставки на матч Сербія – Англія

КомандаОсновний час1 Половина2 Половина
Сербія6.606.105.90
Нічия4.352.392.85
Англія1.532.081.84
коефіцієнти Сербія Англія Євро 2024
Найращі букмкерські контори для ставок на ЧЄ 2024

200% до першого депозиту

Поєдинок між Сербією та Англією відбудеться 16 червня на VELTINS-Arena в Гельзенкірхені.

Сербія зайняла друге місце в групі G, поступившись Угорщині на чотири очки. Вони програли переможцям групи, але мали найкращого бомбардира Александра Мітровича, який забив п’ять голів, три з яких були в переможному матчі проти Литви з рахунком 3:1. Сербія також здолала сусідів з Чорногорії, але змогла лише двічі зіграти внічию з Болгарією, яка посіла останнє місце. Стойкович усвідомлює, що Англія – команда, яку потрібно перемагати, щоб посісти перше місце, але він налаштований потрапити до двох найкращих. Навіть якщо вони не фінішують у верхній двійці, є шанс пройти до плей-офф, оскільки кращі команди, що посіли треті місця, також мають шанс продовжити боротьбу. До групи Сербії входять Данія та Словенія.

Англія успішно пройшла відбірковий етап Євро-2024 і навіть мала шанс взяти реванш у Італії, яка раніше перемогла їх по пенальті у фіналі останнього чемпіонату Європи. Незважаючи на безпрограшну кампанію, Англія двічі зіграла внічию проти України та Північної Македонії в виїзних матчах, пропустивши першими в обох іграх. Виникають занепокоєння щодо захисту, але з групою досвідчених гравців, які вже показали свої здібності в стресових ситуаціях, Англія повинна виграти свою групу.