Ставки і прогноз на матч Євро 2024: Португалія – Чехія 18.06.2024

Португалія
Чехія
Ставки і прогноз на матч Євро 2024: Португалія – Чехія 18.06.2024

Невтішний вихід у чвертьфінал Чемпіонату світу 2022 року позначив кінець ери Фернандо Сантуша, який виграв перший великий міжнародний титул для Португалії на Євро-2016, перемігши у фіналі господарів Францію.

Наступником став Роберто Мартінес, але йому не пощастило під час керівництва “Золотим поколінням” Бельгії, і бронзова медаль на Чемпіонаті світу 2018 стала його найвищим досягненням.

Проте з прихідом колишнього керівника “Вігана” до Португалії все йде гладко. Мартінес може бути задоволений, що його команда потрапила до групи F разом з Туреччиною, дебютантами Грузією та Чехією, керованою Іваном Гашеком.

З урахуванням форми в кваліфікації, португальці є абсолютними фаворитами цього матчу. Незважаючи на нещодавню поразку від Хорватії 2:1, Португалія виходить на Євро-2024 після перемоги над Ірландією 3:0.

Тим не менш, Чехія також перебуває на п’ятиматчевій переможній серії, в якій забила 16 голів, сім із них в матчі проти Мальти. Однак вони не забили протягом останніх семи ігор.

Ставки і коефіцієнти на матч Португалія – Чехія

КомандаОсновний час1 Половина2 Половина
Португалія1.572.131.89
Нічия4.302.372.83
Чехія6.105.805.60
Ставки на Португалія Чехія

200% до першого депозиту

Матч між Португалією та Чехією відбудеться 18 червня на стадіоні у Лейпцигу.

Португалія проявила неймовірну силу у відбірковому раунді Євро-2024, фінішувавши без жодної поразки на першому місці у групі J. Вони вразили усіх, забивши вражаючі 36 голів, що складає середньо 3,6 гола за матч, і пропустили лише двічі.

Історично Португалія стала восьмою командою, яка завершила відбірковий цикл до Євро з 100% результатом. Це досягнення повторило лише Франція (1992, 2004), Чехія (2000), Німеччина, Іспанія (2012), Англія (2016), Італія і Бельгія (2020).

Кріштіану Роналду, відомий і провідний гравець команди, завершив відбірковий етап з 10 голами, а Бруну Фернандеш забив шість м’ячів. У команді також числяться висококваліфіковані гравці, такі як Діого Хота, Бернарду Сілва та Рубен Діас, які зіграли важливу роль у успішному відборі.

Натомість, Чехія виграла друге місце у групі ЄВРО-2024 разом з Албанією, втративши лише один матч — у виїзній грі проти Албанії з рахунком 3:0. Команда сподівається на свого ключового гравця Томаша Соучека з Вест Гема для організації їх атак.