Прогноз на матч Кубка Америки 2024: Панама – США 28.06.2024

Панама
США
Прогноз на матч Кубка Америки 2024: Панама – США 28.06.2024

Панама зіграє проти США на стадіоні Mercedes-Benz у другому матчі групового етапу Копа Америка 2024 у четвер. Після поразки в першому матчі, Панамі необхідно уникнути чергової поразки, щоб зберегти шанси на вихід у плей-офф.

США, розпочавши турнір з перемоги, прагнуть закріпити своє місце в наступному раунді.

У неділю «Лос-Каналерос» програли Уругваю з рахунком 3:1. Майкл Амір Мурільйо забив гол на четвертій хвилині компенсованого часу, коли команда вже програвала два пізніх голи.

Господарі турніру, «Зірково-смугасті», розпочали свою кампанію з впевненої перемоги над Болівією з рахунком 2:0. Крістіан Пулішич відкрив рахунок на третій хвилині, а Фолярін Балогун забив другий гол на 44-й хвилині.

Це перший виступ обох команд на Копа Америка з 2016 року, коли Панама вилетіла з групового етапу, а США посіли четверте місце.

Статистика матчів Панама – США

Команди зустрічалися 26 разів у різних турнірах, але це їх перша зустріч на Копа Америка. США виграли 18 матчів, Панама – чотири, і ще чотири завершилися внічию. Останній раз команди зустрічалися у півфіналі Золотого кубка КОНКАКАФ у 2023 році, де Панама виграла по пенальті 5-4 після додаткового часу. Це була їх друга перемога у трьох матчах проти господарів Копа Америка 2024. «Лос-Каналерос» програли три з чотирьох матчів на Копа Америка, забивши у трьох матчах, але пропустивши 13 голів. USMNT має солідні результати на Копа Америка з 16 матчів: дев’ять поразок і сім перемог.

Ставки на Панама – США

Основний час1 Половина2 Половина
Панама8.607.307.10
Нічия4.652.422.92
США1.431.951.73
Подвійний шансОсновний час1 Половина2 Половина
1X2.921.842.10
121.211.561.40
X21.081.091.09

Прогноз на матч Панама – США

«Лос-Каналерос» провели невдалий стартовий матч, забивши лише один гол і зробивши три удари по воротах. Вони добре оборонялися, але пропустили два голи за шість хвилин до кінця гри, що призвело до їхньої поразки.

Це була їхня третя поспіль поразка на Копа Америка, і вони намагатимуться покращити свій виступ. Відзначимо, що три з чотирьох їхніх перемог у цьому турнірі були здобуті на американських стадіонах.

США, як господарі, витримали тиск і здобули перемогу з “сухим” рахунком у першому матчі. Вони зустрінуться з Уругваєм у своєму останньому матчі групового етапу наступного місяця і прагнуть заздалегідь забезпечити собі місце у плей-офф. США виграли п’ять із останніх семи зустрічей проти Панами, забивши 20 голів і пропустивши лише п’ять, що робить їх явними фаворитами.

Зважаючи на домашню перевагу та домінування над Панамою, очікується, що USMNT здобуде впевнену перемогу.