Ставки на матч Євро 2024: Німеччина - Угорщина 19.06.2024

Німеччина
Угорщина
Ставки на матч Євро 2024: Німеччина - Угорщина 19.06.2024

Оскільки це другий матч для обох команд, ймовірно, на кону буде кваліфікація. Однак і Хорватія, і Албанія мають складні стартові матчі.

Навіть якщо Хорватія вступить у цю гру після негативного результату проти Іспанії, вона прагнутиме виправити ситуацію. Албанія, безумовно, є одним з найкращих гравців у групі, тому не можна недооцінювати “Орлів”. Але це буде важко, адже у групі також є Іспанія та Італія. На даний момент Албанія перебуває в поганій гольовій формі, яку вони сподіваються покращити до початку турніру.

Ми надамо більше порад ближче до часу матчу, тож повертайтеся, щоб отримати всі наші найкращі прогнози та рекомендації. Німеччина та Угорщина зустрінуться у другому матчі другого туру групового етапу Євро-2024 19 червня на Штутгарт Арені в Штутгарті о 17:00.

Німеччина, як господар, автоматично кваліфікувалася на турнір. Їхні нещодавні товариські матчі додали оптимізму щодо того, що короткостроковий експеримент із Юліаном Нагельсманном на чолі може принести успіхи, особливо після перемог над Францією та Нідерландами.

Тим часом Угорщина виграла свою кваліфікаційну групу та впевнено вийшла до фіналу. Їхнє повернення до європейської еліти є вражаючим, враховуючи тривалий футбольний занепад. Вони також мають добрі результати проти Німеччини, здобувши перемогу та дві нічиї в останніх трьох зустрічах.

Ставки на матч Німеччина – Угорщина (19.06.2024)

ПодіяКоефіцієнт
Перемога