Прогноз на матч Кубка Америки 2024: Мексика - Еквадор 1.07.2024

Мексика
Еквадор
Прогноз на матч Кубка Америки 2024: Мексика - Еквадор 1.07.2024

В останніх матчах форма “Ла Трі” була незадовільною, включаючи прикру поразку від Венесуели.

Мексика, навпаки, вже здобула перемогу у своєму першому матчі, що може мати значення під час їхнього протистояння на груповому етапі.

Дані матчу

• Подія: Мексика проти Еквадору
  • Дата: 1 липня 2024 р.
  • Стадіон: Стейт Фарм Стедіум, Арізона
  • Час: 3:00
  • Турнір: Кубок Америки – Дата 3

Ставки на Мексика – Еквадор

ЧасМексикаНічияЕквадор
Основний час2.583.203.00
1 Половина3.302.023.75
2 Половина2.962.343.35

Прогноз на матч: хто фаворит?

Команда Центральної Америки мала скромні результати у своїх матчах до Кубка, але після перемоги над Ямайкою їхній настрій покращився.

Еквадор, зі свого боку, програв перший матч, але може знову розраховувати на свого зіркового форварда Еннера Валенсію, який був вилучений у першій грі турніру.

Ця різниця у результатах відображена у коефіцієнтах на матч, які дають невелику перевагу Мексиці.

Мексика належить до Конкакафу, який досі не мав чемпіонів Кубка Америки.

Однак не можна відкидати потенціал еквадорців, які показували спалахи геніальності в останніх матчах і добилися хорошої нічиєї.

Щодо прогнозу, ймовірність на боці мексиканців, які грають вдома: Мексика (1 – вдома), нічия (Х), Еквадор (2 – на виїзді).

Статистика матчу: Мексика проти Еквадору

Щоб зробити обґрунтовану ставку, важливо мати всі доступні дані про обидві команди. Ось статистика останніх 5 ігор:

КомандаПеремогиНічиїПоразки
Мексика203
Еквадор203

І мексиканці, і еквадорці здобули по дві перемоги та три поразки в останніх 5 іграх, що свідчить про рівний рівень продуктивності.

Висновок

Кубок Америки завершує груповий етап, і потенційні претенденти вже формуються. У Еквадору попереду складний шлях, але в прекрасному спорті все може змінитися до останнього моменту.