Ставки і прогноз на матч Іспанія – Італія Євро 2024, 20 червня

Найпопулярніший рахунок
Італія
Ставки і прогноз на матч Іспанія – Італія Євро 2024, 20 червня

Іспанська збірна спрямована на свій четвертий трофей чемпіонату Європи на Євро-2024. Це команда з багатою історією успіхів, яка тричі ставала переможцем у 1964, 2008 і 2012 роках. Після того, як вони досягли півфіналу на Євро-2020, Іспанія розраховує на повернення до вершини. У складі є талановиті гравці, такі як Родрі, Педрі і Ніко Вільямс, що робить їх потужними аспірантами на майбутньому турнірі.

Ми будемо надавати більше порад та прогнозів наближенням до початку, тож слідкуйте за оновленнями, щоб отримати наші найкращі рекомендації.

Ставки на матч Іспанія – Італія на Євро-2024

КомандаОсновний час1 Половина2 Половина
Іспанія2.362.992.68
Нічия3.302.162.51
Італія3.203.753.40

🎁 15 000 грн за перший депозит

Мінімальний депозит всього 100 грн.

Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри.

КРАЇЛ № 433 від 13.12.2022. року
Ліцензійне БК

Для нових гравців

200% до першого депозиту

Бонус надається за перший депозит від 300 грн

КРАЇЛ № 129 ВІД 08.08.2023 року
Ліцензійне БК

Для нових гравців

Матч між Іспанією та Італією відбудеться 20 червня на Veltins-Arena у Гельзенкірхені.

Італія зараз прагне захистити свій титул та забезпечити свою третю перемогу на чемпіонаті Європи цього літа. «Скуадра адзурра» виграла Євро-2020, однак стикалася з викликами, такими як пропуск Чемпіонату світу і зміна тренера. Незважаючи на це, вони посіли третє місце в Лізі націй УЄФА та завоювали друге місце у своїй кваліфікаційній групі. Маючи багату турнірну історію, включаючи титул чемпіона світу 2006 року, Італія має великі надії на успіх у Німеччині цього року.

Обидві команди розуміють, що найкращі з третіх місць вийдуть до плей-офф. Навіть якщо одна з них зазнає поразки, вони залишаються оптимістами, оскільки є ще шанс на продовження боротьби.