Прогноз на матч Євро 2024: Хорватія - Албанія 19.06.2024

Хорватія
Албанія
Прогноз на матч Євро 2024: Хорватія - Албанія 19.06.2024

Обидві команди, які мали складні стартові матчі, програли Іспанії та Італії відповідно, що надає їм можливість реабілітуватися та подолати своїх іберійських суперників на груповому етапі.

Хорватія, однак, підходить до цієї гри з бажанням вдруге здобути перемогу. Албанія, яка вважається найсильнішою командою в групі, теж заслуговує на увагу. Їхні «Орли» встановили рекорд, забивши найшвидший гол в історії Євро проти Італії.

Ми надамо більше порад ближче до часу гри, тож стежте за оновленнями, щоб отримати всі наші найкращі прогнози та поради. Матч між Хорватією та Албанією відбудеться в рамках другого туру групового етапу Євро-2024 19 червня на Volksparkstadion у Гамбурзі.

Хорватія здобула місце на Євро-2024, посівши друге місце у своїй відбірковій групі, відстаючи на одне очко від Туреччини та випереджаючи Уельс на чотири очки. Вони виграли п’ять матчів, але втратили очки через нічию та поразки від Уельсу та Туреччини. Проте завершили груповий етап серією перемог і згодом здолали Туніс та Єгипет у товариських матчах ФІФА.

Албанія стала несподіваним переможцем у групі F. Вони зрівнялися за очками з Чехією, але посіли перше місце завдяки кращим результатам в особистих зустрічах. Албанія виграла чотири з восьми матчів, тричі зігравши внічию і програвши лише Польщі у Варшаві. Однак початок 2024 року був невдалим через поразки у товариських матчах проти Чилі та Швеції.

Ставки на Хорватія – Албанія

Тип ставкиОсновний час1 Половина2 Половина