Прогноз на матч Євро 2024: Австрія – Франція 17.06.2024

Найпопулярніший рахунок
Франція
Прогноз на матч Євро 2024: Австрія – Франція 17.06.2024

Згідно з останнім рейтингом ФІФА, Франція є найкращою командою в Європі, поступаючись лише Аргентині, яка перемогла їх у фіналі Чемпіонату світу 2022 року. На Євро-2020 Франція не досягла значного успіху, програвши у 1/8 фіналу, хоча п’ять років тому вони поступилися у фіналі Португалії на домашньому Євро-2016. Незважаючи на це, Франція виграла свій перший матч на Євро-2020 і перемагала у стартових поєдинках шести з десяти своїх виступів на турнірі. Австрія ж бере участь у чемпіонаті Європи лише вчетверте і програла два з трьох попередніх матчів.

Проте це не означає, що Австрія буде легкою здобиччю. Вони підходять до цього турніру в хорошій формі. Після завершення непростої кампанії Ліги націй УЄФА 2022 року, Австрія зазнала лише однієї поразки в останніх 14 іграх, поступившись Бельгії у відборі на Євро-2024. Вони також забивали в кожному з останніх 15 матчів. Останньою командою, яка не дозволила Австрії забити, була Франція у вересні 2022 року, коли вони виграли з рахунком 2:0 у Лізі націй УЄФА. Для того щоб втретє виграти Чемпіонат Європи, Франція повинна подолати важку групу, до якої входять Нідерланди, Польща та Австрія.

Після розчарування на Чемпіонаті світу в Катарі, де вони програли Аргентині в серії пенальті у фіналі, незважаючи на хет-трик Кіліана Мбаппе, команда Дідьє Дешама сподівається зробити ще один крок і привезти додому трофей з Німеччини.

Першою командою, з якою Франція зіткнеться, буде Австрія, яка досягла значного прогресу під керівництвом нового менеджера Ральфа Рангніка, посівши друге місце лише на одне очко від Бельгії та зазнавши лише однієї поразки у восьми іграх. Незважаючи на покращення Австрії, Франція залишається фаворитом на перемогу в цій грі та розпочне турнір з перемоги, прагнучи очолити групу D.

У кваліфікації Les Bleus були майже бездоганними. Вони забили 29 голів, шість разів не відзначилися і пропустили лише три голи у восьми матчах, вигравши сім разів і один раз зігравши внічию. Єдиний промах стався в матчі з Грецією, коли вони вже забезпечили собі перше місце, використовуючи ослаблений склад, обраний Дідьє Дешамом.

Франція знову звернеться до Кіліана Мбаппе, який демонструє відмінну форму після сезону, в якому забив понад 40 голів за ПСЖ, здійснив мрію про перехід у Реал Мадрид і здобув Золоту бутсу Чемпіонату світу в Катарі у 2022 році.

Ставки на матч Австрія – Франція на Євро-2024

КомандаОсновний час1 Половина2 Половина
Австрія6.105.705.50
Нічия4.502.492.97
Франція1.542.061.84

🎁 15 000 грн за перший депозит

Мінімальний депозит всього 100 грн.

Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри.

КРАЇЛ № 433 від 13.12.2022. року
Ліцензійне БК