Німеччина - Шотландія: Матч Євро 2024

Німеччина
Шотландія
Німеччина - Шотландія: Матч Євро 2024

Євро-2024 стартує з країни Німеччини, яка сподівається почати з усіма трьома очками в матчі з Шотландією.

Німеччина була б трохи задоволена своєю групою після жеребкування у грудні, але в групі А все ще є деякі камені спотикання. Перший з них виникає у матчі відкриття, де Шотландія спробує зірвати партію.

Шотландія намагатиметься швидко стартувати, і це може навіть призвести до того, що вони вирвуться вперед, але Німеччина повинна виявитися надто сильною для своїх супротивників, особливо зі швидкими вболівальниками Мюнхена, що йдуть прямо за ними. Неважко уявити, що німецька оборона буде прорвана, але форма Флоріана Вірца, Кая Хаверца та Лероя Сані має забезпечити достатню якість гри в останній третині, щоб Німеччина розпочала свою кампанію на Євро-2024 із життєво важливими трьома очками. Рахунок 3:1 на користь Німеччини здається гарною ставкою, що доводить домінування господарів, але попереджає їх про те, що їм доведеться діяти цілісніше в обороні.

Найращі букмкерські контори для ставок на Євро 2024

Німеччина Шотландія коефіцієнти на матч Євро 2024

Перша гра Євро-2024 відбудеться 14 червня, коли Німеччина – господарка зустрінеться із Шотландією на Fußball Arena München у Мюнхені.

Німеччині, як приймаючій країні, не довелося брати участь у кваліфікаційному процесі, але за 18 місяців вона зіграла безліч товариських матчів, прагнучи набрати обертів перед турніром. Нещодавно були вражаючі перемоги над Нідерландами та Францією, які надихнули вболівальників перед першим матчем, але похмурі результати на трьох останніх великих міжнародних турнірах все ще залишаються в пам’яті.

Шотландія кваліфікувалася другою у групі А у кваліфікації, програвши лише одну з восьми ігор (на виїзді Іспанії). Це був вражаючий результат із боку Стіва Кларка, особливо чотири очки, взяті у Норвегії. Склад все ще трохи нерівний, але, оскільки найкращі команди, які посіли третє місце, виходять у плей-офф, є певний оптимізм щодо того, що Шотландія може вийти з групи А. Проте, все починається нелегко з відкриття турніру. проти німецького боку на рідній землі.