Ставки і прогноз на матч Португалія – Франція: Євро-2024

Португалія
Франція
Ставки і прогноз на матч Португалія – Франція: Євро-2024

У п’ятницю Португалія зустрінеться з Францією у захоплюючому чвертьфінальному матчі Євро-2024.

Переможець цього протистояння зіграє у півфіналі з Іспанією або Німеччиною через кілька днів.

Португальська збірна пройшла до чвертьфіналу, перемігши Словенію в серії пенальті, завдяки Кріштіану Роналду, який забив у додатковий час. Дієго Коста відбив усі три пенальті суперників у драматичній серії.

Французи теж зуміли пройти далі, здолавши Бельгію в основний час. Хоча їхня гра не була бездоганною, вирішальний удар Рендала Коло Муані, який відбився від Яна Вертонгена, приніс їм перемогу.

Ось все, що потрібно знати про цей матч.

Дата, час і місце проведення

Матч між Португалією та Францією розпочнеться о 22:00 за британським стандартним часом у п’ятницю, 5 липня 2024 року. Гра пройде на стадіоні Фолькспаркштадіон у Гамбурзі.

Букмкери

Ставки Португалія – Франція

Перемога

ПараметрПортугаліяНічияФранція
Основний час3.453.152.45
1 Половина4.052.023.10
2 Половина3.652.342.77

Подвійний шанс

Параметр1X12X2
Основний час1.611.401.35
1 Половина1.361.781.23
2 Половина1.441.591.28
Прогноз на матч Португалія – Франція: 1/4 Євро-2024 - 05.07

Новини команд Португалія – Франція

Виснажливі 120 хвилин гри, які провела Португалія, можуть вплинути на їхній стан всього за чотири дні до цього чвертьфіналу.

Португальці не показали переконливої гри в атаці та півзахисті, тому тренер Роберто Мартінес може внести деякі зміни. Захист також під питанням, чи зможе 41-річний Пепе впоратися з Кіліаном Мбаппе після короткої перерви.

Дідьє Дешам повернув Антуана Грізманна до основного складу у грі проти Бельгії, і він, ймовірно, залишиться на полі. Кіліан Мбаппе продовжуватиме грати у масці, а Адрієн Рабіо дискваліфікований через жовту картку.

Прогноз на матч Португалія – Франція

Жодна з команд не показала переконливої гри на турнірі, тож цей матч буде вирішальним.

Французи ще не забивали з гри після чотирьох матчів, покладаючись на пенальті та автоголи, тоді як захист Португалії виявився міцним.

Португальці можуть стати серйознішою загрозою для Франції, ніж будь-яка попередня команда, і якщо Дідьє Дешам не зможе змусити своїх підопічних показати кращу гру, їм може загрожувати ранній виліт.

Обидві команди мають багато талановитих гравців, але лише одна з них показала спалахи справжньої майстерності.