Прогноз на матч Євро 2024: Іспанія - Хорватія 15.06.2024

Найпопулярніший рахунок
Хорватія
Прогноз на матч Євро 2024: Іспанія - Хорватія 15.06.2024

Після Вісенте дель Боске на керівному посту тренера збірної Іспанії команда пережила низку випробувань. Луїс Енріке, його наступник, привів їх до півфіналу на попередньому Євро, але виключення з Катару – 2022 було великим розчаруванням. Проте нинішній тренер, Луїс де ла Фуенте, додав іспанському футболу нового духу, здобувши перемогу в Лізі націй.

Незважаючи на це, жеребкування цьогорічного турніру створило для них складний шлях, з сильними суперниками, такими як Хорватія, яку Іспанія вже перемогла, та Італія, яка виключила їх з Євро-2020. Златко Даліч успішно відновив Хорватію, перетворивши її на серйозного конкурента. У фіналі Ліги націй Хорватія змогла розчарувати Іспанію, перемігши її в серії післяматчевих пенальті.

Незважаючи на останні неудачі, атакуюча сила Іспанії з Альваро Моратою на чолі та командою розумних плеймейкерів все ще вражає. Рахунок 2:1 на користь Іспанії виглядає ймовірним, підкреслюючи їхню роль фаворитів турніру та необхідність покращення оборони.

Найращі букмкерські контори для ставок на Євро 2024

15 000 грн за перший депозит

4.8
Мінімальний депозит всього 100 грн.

Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри.

КРАЇЛ № 433 від 13.12.2022. року
Ліцензійне БК

Для нових гравців

+ 200% до першого депозиту

4.5
Бонус надається за перший депозит від 300 грн

КРАЇЛ № 129 ВІД 08.08.2023 року
Ліцензійне БК

Для нових гравців

Іспанія Хорватія коефіцієнти на матч євро 2024

Матч між Іспанією та Хорватією відбудеться 15 червня на Олімпійському стадіоні у Берліні.

Іспанія очолила групу А у відбірковому турнірі з однією поразкою. Їхній єдиний невдалий результат був у другому турі, коли Шотландія перемогла їх 2:0. Хоча Іспанія відігралася, перемігши їх 2:0. Ця збірна не так досвідчена, як попередні, але в ній є чималий потенціал, зокрема молоді гравці, такі як Ламін Ямал, який може зробити вагомий внесок у майбутні матчі.

Хорватія зайняла друге місце у групі D, відстаючи від переможців – Туреччини на одне очко. Вони зазнали двох поразок, одну вдома і одну на виїзді від Уельсу. Проте вони мали найкращого бомбардира групи, Андрія Крамаріча, який забив чотири м’ячі.

Обидві команди знають, що навіть треті команди з групи виходять до плей-офф. Навіть у разі поразки команда не втрачає надію, бо є шанс пройти далі.