Прогноз на матч Євро 2024: Польща - Нідерланди 16.06.2024

Найпопулярніший рахунок
Нідерланди
Прогноз на матч Євро 2024: Польща - Нідерланди 16.06.2024

Група D обіцяє бути відразу захопливою та конкурентною, і Польща та Нідерланди несуть великі надії на вдалий старт своєї кампанії.

Найращі букмкерські контори для ставок на Євро 2024

15 000 грн за перший депозит

4.8
Мінімальний депозит всього 100 грн.

Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри.

КРАЇЛ № 433 від 13.12.2022. року
Ліцензійне БК

Для нових гравців

+ 200% до першого депозиту

4.5
Бонус надається за перший депозит від 300 грн

КРАЇЛ № 129 ВІД 08.08.2023 року
Ліцензійне БК

Для нових гравців

З Францією та Австрією також у групі D, цей турнірний відрізок обіцяє багато визначних моментів. Нідерланди, разом зі своїми голландськими суперниками, вважаються одними з фаворитів на вихід із цієї групи. Для команди Рональда Кумана важливо почати з перемоги, щоб набрати позитивний настрій перед зустріччю з французами.

Польща також має свою силу, особливо з таким гравцем, як Роберт Левандовскі, який завжди становить серйозну загрозу для будь-якої оборони. Проте, навіть з такою атакуючою потужністю, “Оранжевим” може бути достатньо сили, щоб вийти переможцем у цьому протистоянні та отримати потрібні три очки.

Ближче до початку матчу ми представимо більше аналізу та порад, тож не забудьте відвідати наш сайт перед грою, щоб дізнатися про наші прогнози та поради.

Польща та Нідерланди розпочнуть свій шлях на Євро-2024 16 червня в Гамбурзі, обидві збірні сподіваються здобути три очки в цьому важливому матчі.

Польща має за спиною не найкращу відбіркову кампанію, завершивши на третьому місці у групі E після Албанії та Чехії. Вони потрапили на турнір через плей-офф, де здолали Естонію та Уельс. Для Міхала Пробжежа та його команди Євро-2024 може стати великим випробуванням.

Нідерланди вибороли друге місце у групі B, двічі поступившись Франції. Їхня кваліфікація на Євро-2024 була достатньою, але у їхньому майбутньому є питання, на які вони повинні відповісти, починаючи з цього турніру.

Найновіші новини про збірну Польщі

Склад збірної Польщі не має багато відомих імен, але деякі гравці можуть бути вам знайомі з англійської Прем’єр-ліги. Такі гравці, як Якуб Ківіор та Метті Кеш, можуть бути ключовими фігурами у складі команди. Досвідчений Роберт Левандовскі безперечно буде серцем нападу Польщі, і він повинен бути високо відомим гравцем на цьому турнірі.

Успіх Польщі на Євро-2024 залежатиме від того, наскільки ефективно вони зможуть використовувати потенціал Левандовського. Ключовим матчем для них буде зіграна з Австрією, і будь-які очки, які вони зможуть здобути в протистояннях з Нідерландами та Францією, будуть надзвичайно важливими для їхнього виходу з групи.

Найновіші новини про збірну Нідерландів

Нідерланди мають сильну команду, але вони ще мають ще показати свою справжню силу на цьому турнірі.

З Рональдом Куманом на чолі вони мають відомого лідера, який знає, як перемагати. Вони мають багато визначних гравців, таких як Вірджіл ван Дейк та Френк

і де Йонг, які можуть вирішити долю матчу на полі. Однак, існують питання стосовно їхньої атакуючої потужності. Мемфіс Депай і Коді Гакпо можуть виявитися важливими для їхньої атаки, але їм потрібно буде виправдати свої ролі.

Польща проти Нідерландів: історія зустрічей

Нідерланди виграли останні шість матчів проти Польщі, що робить їх фаворитами в цьому протистоянні. Польщі доведеться здолати цю історічну перевагу, щоб вийти на перше місце у групі.