Прогноз на матч Євро 2024: Польща - Нідерланди 16.06.2024

Польща
Нідерланди
Прогноз на матч Євро 2024: Польща - Нідерланди 16.06.2024

Група D обіцяє бути відразу захопливою та конкурентною, і Польща та Нідерланди несуть великі надії на вдалий старт своєї кампанії.

Найращі букмкерські контори для ставок на Євро 2024

З Францією та Австрією також у групі D, цей турнірний відрізок обіцяє багато визначних моментів. Нідерланди, разом зі своїми голландськими суперниками, вважаються одними з фаворитів на вихід із цієї групи. Для команди Рональда Кумана важливо почати з перемоги, щоб набрати позитивний настрій перед зустріччю з французами.

Польща також має свою силу, особливо з таким гравцем, як Роберт Левандовскі, який завжди становить серйозну загрозу для будь-якої оборони. Проте, навіть з такою атакуючою потужністю, “Оранжевим” може бути достатньо сили, щоб вийти переможцем у цьому протистоянні та отримати потрібні три очки.

Польща та Нідерланди розпочнуть свій шлях на Євро-2024 16 червня в Гамбурзі, обидві збірні сподіваються здобути три очки в цьому важливому матчі.

Польща має за спиною не найкращу відбіркову кампанію, завершивши на третьому місці у групі E після Албанії та Чехії. Вони потрапили на турнір через плей-офф, де здолали Естонію та Уельс. Для Міхала Пробжежа та його команди Євро-2024 може стати великим випробуванням.

Нідерланди вибороли друге місце у групі B, двічі поступившись Франції. Їхня кваліфікація на Євро-2024 була достатньою, але у їхньому майбутньому є питання, на які вони повинні відповісти, починаючи з цього турніру.

Найновіші новини про збірну Польщі

Склад збірної Польщі не має багато відомих імен, але деякі гравці можуть бути вам знайомі з англійської Прем’єр-ліги. Такі гравці, як Якуб Ківіор та Метті Кеш, можуть бути ключовими фігурами у складі команди. Досвідчений Роберт Левандовскі безперечно буде серцем нападу Польщі, і він повинен бути високо відомим гравцем на цьому турнірі.

Успіх Польщі на Євро-2024 залежатиме від того, наскільки ефективно вони зможуть використовувати потенціал Левандовського. Ключовим матчем для них буде зіграна з Австрією, і будь-які очки, які вони зможуть здобути в протистояннях з Нідерландами та Францією, будуть надзвичайно важливими для їхнього виходу з групи.

Найновіші новини про збірну Нідерландів

Нідерланди мають сильну команду, але вони ще мають ще показати свою справжню силу на цьому турнірі.

З Рональдом Куманом на чолі вони мають відомого лідера, який знає, як перемагати. Вони мають багато визначних гравців, таких як Вірджіл ван Дейк та Френк

і де Йонг, які можуть вирішити долю матчу на полі. Однак, існують питання стосовно їхньої атакуючої потужності. Мемфіс Депай і Коді Гакпо можуть виявитися важливими для їхньої атаки, але їм потрібно буде виправдати свої ролі.

Польща проти Нідерландів: історія зустрічей

Нідерланди виграли останні шість матчів проти Польщі, що робить їх фаворитами в цьому протистоянні. Польщі доведеться здолати цю історічну перевагу, щоб вийти на перше місце у групі.