Прогноз на матч Євро 2024: Італія - Албанія 15.06.2024

Італія
Албанія
Прогноз на матч Євро 2024: Італія - Албанія 15.06.2024

Для чинних чемпіонів Європи, Італії, не було б кращого поєдинку для початку кампанії на Євро-2024, ніж матч проти Албанії.

Найращі букмкерські контори для ставок на Євро 2024

Італія Албанія коефіцієнти на матч Євро 2024

Італійці потрапили до складної групи B разом з Іспанією та Хорватією і будуть розглядати цей матч як можливість здобути цінні очки на турнірній таблиці. Албанія бере участь лише у другому чемпіонаті Європи після третього місця в групі А у 2016 році. Італія повинна перемагати в цьому матчі, і, хоча це може бути потенційною банановою шкіркою, ми прогнозуємо, що вони здобудуть впевнену перемогу і отримають величезну перевагу, коли справа дійде до кваліфікації з групи B.

Італія та Албанія відкривають свої рахунки на Євро-2024 15 червня в Дортмунді, і обидві команди прагнуть здобути три очки, щоб розпочати свою кампанію.

Італія посіла друге місце в групі С, щоб кваліфікуватися на Євро-2024, поступившись команді, яку вони обіграли у фіналі Євро-2020, – Англії. Вони програли обидва матчі проти «Трьох левів» у кваліфікації, тоді як дві нічиї з Україною залишили їх без різниці м’ячів, щоб випередити команду Сергія Реброва та уникнути плей-офф. Після тріумфу на Євро-2020 для Італії настали не найкращі часи, але це ідеальний час, щоб відновити форму та спробувати зберегти титул.

Албанія очолила групу E у кваліфікації, випередивши Чехію та Польщу на шляху до перемоги. Єдиної поразки у відборі вони зазнали у своєму першому матчі проти Польщі, але непереможна решта матчів у поєднанні з поганими результатами інших команд у групі забезпечили Албанії автоматичну кваліфікацію до команди, якою керує екс-захисник «Арсеналу» та «Ман Сіті» Сілвіньо.