Прогноз на матч Євро 2024: Угорщина - Швейцарія 15.06.2024

Швейцарія
Прогноз на матч Євро 2024: Угорщина - Швейцарія 15.06.2024

Угорщина – Швейцарія: останній прогноз

Обидві сторони будуть задоволені своїм груповим жеребкуванням на Євро-2024. Так, грати з приймаючою Німеччиною ніколи не буде легко, але і Угорщина, і Швейцарія, і Шотландія вважатимуть одна одну переконливими суперниками, пропонуючи чудові шанси посісти або друге, або одне з найкращих третіх місць. Навіть самі німці не були непереможними на останніх турнірах, тому вболівальники, можливо, трохи хвилюються за власні шанси на просування.

Найращі букмкерські контори для ставок на Євро 2024

Угорщина перебуває у чудовій формі протягом останніх кількох років, не зазнавши жодної поразки в останніх 14 матчах у всіх турнірах, а остання поразка сталася проти Італії у вересні 2022 року. Домінік Собошлай має серйозний родовід у півзахисті, але й допоміжний склад, включаючи Даніеля Газдага, Мілоша Керкеза та Аттілу Салаї, не поступається якістю та динамічністю. І, як завжди, шалена підтримка на виїзді буде їх підтримувати.

Останнім часом Швейцарія виступає менш переконливо: товариська перемога над Республікою Ірландія з рахунком 1:0 стала першою після перемоги над Андоррою (3:0) у вересні 2023 року. Однак у них є серйозні гравці, такі як Граніт Хака, Шердан Шакірі та Фабіан Шар. Більше того, для багатьох швейцарських вболівальників це лише швидкий переліт через німецький кордон, тож вони будуть добре підтримані протягом усього змагання.

Ближче до початку турніру ми також опублікуємо більше порад, тож не забудьте зайти на сайт ближче до старту, щоб отримати всі наші найкращі поради та прогнози.

Другий матч Євро-2024 відбудеться на стадіоні «Рейн Енерджі» в Кельні 15 червня.

Угорщина не зазнала жодної поразки у відборі до турніру, випередивши Сербію та Чорногорію з 18 очками з восьми ігор. Швейцарії довелося боротися трохи важче, вона посіла друге місце в своїй групі після Румунії, набравши 17 очок з 10 матчів. Вони програли лише одного разу, але виграли лише один з останніх семи матчів, причому ця перемога була здобута над командою Андорри, яка посідає 164-те місце у світі.

Угорщина Останні новини команди

Угорщина, безсумнівно, зробить ставку на якість своєї півзахисту на Євро-2024, а гравець «Ліверпуля» Собошлай – людина, яка змусить їх працювати. Однак не варто скидати з рахунків і групу підтримки: Барнабас Варга забив чотири голи під час кваліфікації, а зірки MLS Даніель Газдаг («Філадельфія Юніон») та Даніель Саллоі («Спортінг КС») можуть становити потужну атакувальну загрозу.

Угорці також мають міцну оборонну базу з такими гравцями, як Петер Гулачі та Віллі Орбан з «РБ Лейпциг». Це пояснює їхній рекорд – лише сім пропущених м’ячів у восьми кваліфікаційних матчах, а в останніх двох поєдинках вони зберегли чисту перемогу.