Ставки і прогноз на матч Євро 2024: Англія – Швейцарія 06.07.2024

Англія
Швейцарія
Ставки і прогноз на матч Євро 2024: Англія – Швейцарія 06.07.2024

Це було настільки близько до матчу між Словаччиною і Швейцарією, що могло бути цілком заслуженим. Проте Англія знайшла потрібні голи, щоб продовжити свою участь у Євро-2024. “Три леви” розпочали турнір як невеликі фаворити перед Францією, але їхня гра не відповідала цьому статусу. За 90 хвилин Англія здобула лише одну перемогу і тричі зіграла внічию у чотирьох матчах.

Перемога дісталася їм у першій грі, і навіть це було непросто. Голи Джуда Беллінгема у першому таймі проти Сербії вистачило для перемоги, але Англія трималася, а Саутгейт відійшов назад, щоб зберегти лідерство. Такою була історія їхнього турніру, і це дорого коштувало їм у другій грі, коли вони програли Данії після зрівнювання рахунку. У 1/8 фіналу Англії знадобився гол Джуда Беллінгема на 95-й хвилині, щоб перевести гру зі Словаччиною в додатковий час, де Гаррі Кейн забив переможний гол.

Швейцарія виглядала значно переконливішою у своїх останніх 16 матчах і загалом демонструвала стабільну гру протягом всього турніру. Як і Англія, Швейцарія завершила групу з п’ятьма очками, вигравши свою першу гру проти Угорщини, а потім зігравши внічию з Шотландією та Німеччиною.

У фінальному матчі проти Німеччини Швейцарія була лише за кілька хвилин від перемоги та очолення групи, перш ніж зрівняли рахунок і задовольнилися другим місцем. Це призвело до їх зустрічі з Італією, і Швейцарія була у найкращій формі, цілком заслужено перемігши 2:0 проти чинних чемпіонів.

Англія зустрінеться з Швейцарією у чвертьфіналі Євро-2024 о 19:00 у суботу, 6 липня, на арені Merkur Spiel у Дюссельдорфі.

Ставки на Англія Швейцарія

Ставки на Англія – Швейцарія матчі 1/4

Перемога

ПараметрАнгліяНічияШвейцарія
Основний час2.293.103.90
1 Половина2.982.004.40
2 Половина2.632.314.00

Подвійний шанс

Параметр1X12X2
Основний час1.291.411.69
1 Половина1.201.801.39
2 Половина1.241.611.48

Прогноз Англія – Швейцарія

Англія не програвала у останніх 13 іграх проти Швейцарії з моменту поразки з рахунком 2:1 у кваліфікації на чемпіонат світу 1982 року. “Три леви” виграли дев’ять із цих ігор, включаючи одну перемогу в серії пенальті в матчі за третє місце у фіналі Ліги націй УЄФА 2019 року.

Прогноз на матч Англія – Швейцарія: 1/4 Євро-2024 - 06.07

Підопічні Гарета Саутгейта вчетверте поспіль потрапили до чвертьфіналу великого турніру, що є їхньою найкращою серією. Англія також просувалася з двох із чотирьох своїх чвертьфінальних матчів на чемпіонатах Європи, три з яких завершилися пенальті. “Три леви” мають хороший результат проти Швейцарії, програвши лише одну з останніх 24 зустрічей.