Прогноз на матч Кубка Америки 2024: Бразилія – Колумбія 3.07.2024

Бразилія
Колумбія
Прогноз на матч Кубка Америки 2024: Бразилія – Колумбія 3.07.2024

Нічиї було б достатньо, щоб Бразилія закріпила своє місце в 1/16 фіналу в третьому турі, тоді як їхня суперниця Колумбія вже забезпечила собі вихід завдяки послідовним перемогам над Коста-Рикою та Парагваєм.

Обидві команди прагнуть фінішувати на перших місцях у групі D, що означає, що Бразилії потрібна перемога, а Колумбії достатньо уникнути поразки. Колумбія може змінити свій стартовий склад, але їхній найкращий шанс уникнути поразки та випередити Бразилію – грати зі своєю найсильнішою командою.

Прогноз на матч Бразилія – Колумбія: напружена та конкурентна зустріч

Бразилія не програє в останніх шести матчах, три з яких завершилися внічию. Колумбія не програла жодної з останніх шести ігор на всіх турнірах. Обидві команди забили в чотирьох з п’яти останніх матчів Бразилії. Три з останніх п’яти матчів Колумбії завершилися голами обох команд. Три з останніх шести зустрічей між Бразилією та Колумбією завершилися рівними результатами, і обидві команди забили в чотирьох з цих матчів.

Прогноз на матч Бразилія – Колумбія: Кубок Америки 2024 - 3.07

Ставки Бразилія – Колумбія

ПеремогаОсновний час1 Половина2 Половина
Бразилія1.882.482.20
Нічия3.752.192.56
Колумбія4.904.954.60

Бразилія – Колумбія ставки на подвійний шанс

Подвійний шансОсновний час1 Половина2 Половина
1X1.251.171.19
121.361.671.50
X22.121.531.66

Останні п’ять матчів між командами: перевага за Бразилією

Бразилія двічі виграла, двічі зіграла внічию і програла одну з останніх п’яти ігор проти Колумбії, але в останній грі Джеймс Родрігес і компанія перемогли з рахунком 2:1 у відбірковому матчі Чемпіонату світу в листопаді.

Попередній перегляд Бразилії: повернення до найкращої форми проти Парагваю

Бразилія потребувала вражаючої атаки після нульової нічиєї проти Коста-Ріки в першому турі, і саме це вони отримали.

Вінісіус Жуніор продемонстрував чудову гру проти Парагваю, забивши два голи в перемозі Бразилії з рахунком 4:1, що стало можливим після того, як їхні суперники залишилися вдесятьох.

Прогнозований склад: Аліссон, Данило, Венделл, Маркіньюс, Мілітао, Гімарайнш, Пакета, Гомеш, Жуніор, Родріго та Савіньо.

Попередній перегляд Колумбії: розгром Коста-Ріки

Колумбія підтвердила своє місце в плей-офф після перемоги над Коста-Рікою з рахунком 3:0 у п’ятницю.

Луїс Діас з “Ліверпуля” відкрив рахунок з пенальті на 31-й хвилині, а Колумбія додала ще два голи в другому таймі, причому Джеймс Родрігес зробив свою третю гольову передачу на Копа Америка 2024.

Прогнозований склад: Варгас, Мохіка, Санчес, Куеста, Муньос, Родрігес, Лерма, Аріас, Ріос, Кордоба та Діас.