Прогноз на матч Кубка Америки 2024: Аргентина – Перу 5.07.2024

Аргентина
Еквадор
Прогноз на матч Кубка Америки 2024: Аргентина – Перу 5.07.2024

Ліонель Мессі знову в справі з Аргентиною в Кубку Америки 2024 року на цьому тижні, оскільки “Альбіселесте” проведуть свій перший матч плей-оф проти Еквадору на стадіоні NRG в Техасі в четвер у четвер. Аргентина легко вийшла до чвертьфіналу цього року і може зіткнутися з першим лакмусовим тестом цього тижня.

Перемога
Основний час 1 Половина 2 Половина
Аргентина 1.49 2.11 1.84
Нічия 4.10 2.14 2.55
Еквадор 9.00 8.20 7.80

Поради щодо ставок на матч Аргентина – Еквадор

Прогноз: Аргентина 3 – 0 Еквадор

Порада 1 : результат – перемога Аргентини

Порада 2: Гра з тоталом більше 2,5 голів – ТАК

Порада 3 : Аргентина не пропустить жодного голу – ТАК

Порада 4 : Лаутаро Мартінес заб’є – ТАК

Прев’ю матчу Аргентина – Еквадор

Еквадор посів друге місце в групі B у турнірній таблиці Кубка Америки 2024 року і вийшов на поле у змаганні. Еквадорська команда зіграла внічию 0-0 проти Мексики і постарається продемонструвати ще одну сильну гру в цій грі.

Аргентина, з іншого боку, посіла перше місце в групі A на турнірі і перебуває у відмінній формі. Albiceleste перемогли Перу з комфортним рахунком 2-0 у попередній грі і постараються домогтися аналогічного результату в цій сутичці на вибивання.

Аргентина проти Еквадору: очні зустрічі та ключові цифри

• Аргентина, як і очікувалося, домоглася гарних результатів у матчах проти Еквадору і виграла 24 з 40 матчів між двома командами, тоді як Еквадор здобув жалюгідні п’ять перемог.
  • За всю свою міжнародну кар’єру Ліонель Мессі забив сім голів у ворота Еквадору – більше голів зірка “Інтер Маямі” забивав тільки в матчах проти Болівії.
  • Лаутаро Мартінес забив чотири голи на Кубку Америки 2024 року – тільки два аргентинські гравці забивали більше голів в одному розіграші турніру з початку століття.
  • Аргентина не програвала в останніх семи матчах проти Еквадору в усіх змаганнях, причому остання поразка була з рахунком 2:0 у 2015 році.

Прогноз на матч Аргентина-Еквадор

Аргентина – один із фаворитів на перемогу в Кубку Америки 2024 року і одна з найкращих команд у міжнародному футболі. Ліонель Мессі цього тижня брав участь у тренуваннях з Аргентиною і, найімовірніше, повернеться до складу в четвер.

Еквадор здатний витягнути сюрприз у свій день, але йому потрібно перевершити себе, щоб мати шанс у цій грі. Аргентина – найкраща команда на папері і тримає верх на цьому тижні.