Прогноз на матч Кубка Америки 2024: Аргентина – Канада 10.07.2024

Найпопулярніший рахунок
Канада
Прогноз на матч Кубка Америки 2024: Аргентина – Канада 10.07.2024

Канада зазнала поразки з рахунком 2-0, попри те, що боролася у першому матчі Кубка Америки проти Аргентини. Тепер ці команди знову зустрічаються у півфіналі. Пропонуємо прогноз і попередній огляд матчу Аргентина – Канада.

Статистика матчу Аргентина – Канада: ключові факти

Цей матч важко передбачити, але суперкомп’ютер Opta надав невелику перевагу Аргентині, яка виграла 37,4% симуляцій протягом 90 хвилин.

Аргентина дійшла до півфіналів на семи з останніх восьми великих турнірів, єдиним винятком став Чемпіонат світу 2018 року.

“Альбіселесте” виграли останні 10 матчів проти суперників КОНКАКАФ в офіційних змаганнях, не пропустивши жодного гола в останніх шести таких матчах.

Джессі Марш визнає, що Канада повинна продемонструвати найкращу гру свого життя, щоб мати шанс засмутити Аргентину та вийти у фінал Кубка Америки.

Прогнози та поради щодо ставок на матч Аргентина – Канада

Команда Марша зустрінеться з Аргентиною на MetLife Stadium у вівторок, обігравши Венесуелу в серії пенальті у чвертьфіналі.

Канада стала четвертою командою КОНКАКАФ, яка дійшла до півфіналу Кубка Америки, і третьою, яка зробила це в своєму дебюті, після Мексики (друге місце у 1993 році), Гондурасу (третє місце у 2001 році) та США (третє місце у 1995 році).

Однак їх чекає важке випробування, адже вони вже програли Ліонелю Мессі та його товаришам по команді в першому матчі групового етапу.

Хуліан Альварес і Лаутаро Мартінес забили у тому матчі, коли Аргентина перемогла з рахунком 2-0, завдавши 19 ударів з очікуваним голом (xG) 3,02 проти 10 ударів Канади (1,16 xG).

Попри те, що Канада здобула багато прихильників на своєму шляху до півфіналу, Марш знає, що їм потрібно зробити ще більше у вівторок.

“Це повинна бути найкраща гра, яку ми коли-небудь грали, і навіть цього може бути недостатньо”, – сказав він. “Але ми спробуємо”.

Капітан Альфонсо Девіс також підкреслив, що Канада дала бій Аргентині у попередній грі, зазначивши: “Це потребує всіх наших зусиль. Ми добре грали на груповому етапі, але не здобули перемоги, якої хотіли”.

Тренер збірної Аргентини Ліонель Скалоні після попередньої гри скаржився на якість поля, а Мессі зазначив, що це вплинуло на весь турнір.

“Поле завжди має значення. Це реальність, що поля погані”, – сказав він журналістам, цитує The Athletic.

Ставки Аргентина – Канада

ЧасАргентинаНічияКанада
Основний час1.415.0010.50
1 Половина1.932.378.10
2 Половина1.702.877.90

Аргентина – Канада ставки на подвійний шанс

Час1X12X2
Основний час1.101.243.40
1 Половина1.071.581.86
2 Половина1.071.412.14

Прогноз матчу Аргентина – Канада

Чемпіони світу є фаворитами цього матчу, перемога протягом 90 хвилин у 76,7% симуляцій за даними Opta. Канада виграє лише в 9,8% симуляцій, а у 13,5% випадків буде додатковий час.

Загалом, суперкомп’ютер Opta оцінює шанси Аргентини на вихід у фінал на 84%, тоді як Канада має шанс на одне з найбільших потрясінь в історії змагань.

“Альбіселесте” виграли останні 10 матчів проти суперників КОНКАКАФ в офіційних змаганнях, не пропустивши жодного гола в останніх шести таких іграх.

Також чинні чемпіони досягли півфіналу в п’яти з останніх семи розіграшів Кубка Америки, і лише двічі – у 2004 та 2019 роках – не змогли потрапити у фінал. Таким чином, шанси Канади виглядають не надто сприятливо.

Склади команд

Аргентина: Еміліано Мартінес, Франко Армані, Джеронімо Руллі, Крістіан Ромеро, Герман Пеццелла, Гонсало Монтіель, Лісандро Мартінес, Лукас Мартінес Куарта, Маркос Акунья, Науель Моліна, Ніколас Отаменді, Ніколас Тальяфіко, Алексіс Мак Аллістер, Анхель Ді Марія, Енцо Фернандес, Екзекіель Паласіос, Джовані Ло Сельсо, Гвідо Родрігес, Леандро Паредес, Родріго Де Поль, Валентин Карбоні, Алехандро Гарначо, Хуліан Альварес, Лаутаро Мартінес, Ліонель Мессі, Ніколас Гонсалес.
Головний тренер: Ліонель Скалоні

Канада: Дейн Сен-Клер, Максим Крепо, Том Макгілл, Алістер Джонстон, Альфонсо Девіс, Дерек Корнеліус, Джоел Вотерман, Камал Міллер, Кайл Хіберт, Люк Де Фугероль, Моіс Бомбіто, Річі Лар’єа, Алі Ахмед, Ісмаель Коне, Джонатан Осоріо, Матьє Шуньєр, Семюел Піетт, Стівен Естакіо, Сайл Ларін, Джейсен Рассел-Роу, Джейкоб Шаффельбург, Джонатан Девід, Ліам Міллар, Таджон Бьюкенен, Тані Олувасейі, Тео Бейр.
Головний тренер: Джессі Марш