Дата Матч  Рахунок
Перші матчі 1/16 фіналу
12.08.2015  «Рух» (Винники)  «Гетьман» (Хмельницький) 4:0
12.08.2015  «Нива» (Тернопіл. обл.)  «Зарінок» (Чернівец. обл.) 0:0
12.08.2015  «Малинськ» (Рівнен. обл.)  СКК «Демня» (Львівс. обл.) 1:2
12.08.2015  «Гірник» (Львівс. обл.)  «Агро» (Тернопіл. обл.) 2:1
12.08.2015  «Ретро» (Черкас. обл)  «15 Громада» (Вінниц. обл.) 3:2
12.08.2015  «Патріот» (Вінниц. обл.)  «Обухів» (Київс. обл.) 3:1
12.08.2015  «Олімпія» (Полтавс. обл.)  «Агробізнес TSK» (Сумс. обл.) 0:2
12.08.2015  «Таврія-Скіф» (Запор. обл.)  «Колос» (Херсонс. обл.) 2:1
12.08.2015  «Врадіївка» (Миколаїв. обл.)  «Жемчужина» (Одеса)  1:0
12.08.2015  «Авангард» (Каховка)  «Балкани» (Одеська обл.) 0:1
19.08.2015  «Опір» (Львів)  «Волока» (Чернівец. обл.) 0:2
19.08.2015  «Маяк» (Рівненс. обл.)  «Збруч» (Хмельниц. обл.) 1:3
19.08.2015  «Миколаїв» (Львівс. обл.)  «ОДЕК» (Рівненс. обл.) 1:0
19.08.2015  «Вінниця» (Вінниця)  «Мал» (Житомирс. обл.) 5:0
19.08.2015  «Коростень» (Житомирс. обл.)  «Єдність» (Чернігівс. обл.) 2:5
19.08.2015  «Інгулець-2»  «Зоря-ЧД-2» (Черкас. обл.) 2:1
Матчі-відповіді 1/16 фіналу
19.08.2015  «Гетьман»  «Рух» 0:3
19.08.2015  «Зарінок»  «Нива» 0:1
19.08.2015  СКК «Демня»  «Малинськ» 0:1
19.08.2015  «Агро»  «Гірник» 2:2
19.08.2015  «15 Громада»  «Ретро» 2:0
19.08.2015  «Обухів»  «Патріот» 1:0
19.08.2015  «Агробізнес TSK»  «Олімпія» 4:2
19.08.2015  «Колос»  «Таврія-Скіф» 2:0
19.08.2015  «Жемчужина»  «Врадіївка» 0:3
26.08.2015  «Балкани»  «Авангард» 3:0
26.08.2015  «Волока»  «Опір» 6:1
26.08.2015  «Збруч»  «Маяк» 3:0
26.08.2015  «ОДЕК»  «Миколаїв» 3:1
26.08.2015  «Мал»  «Вінниця» 1:3
26.08.2015  «Єдність»  «Коростень» 3:0
26.08.2015  «Зоря-ЧД-2»  «Інгулець-2» 1:2
Перші матчі 1/8 фіналу
02.09.2015  «Рух»  «Нива» 1:1
02.09.2015  «Волока»  «Збруч» 1:1
02.09.2015  СКК «Демня»  «Гірник» 0:1
02.09.2015  «ОДЕК»  «Вінниця» 1:1
02.09.2015  «15 Громада»  «Єдність» 2:1
02.09.2015  «Патріот»  «Агробізнес TSK» 0:2
02.09.2015  «Інгулець-2»  «Колос» 4:1
02.09.2015  «Врадіївка»  «Балкани» 2:2
Матчі-відповіді 1/8 фіналу
09.09.2015  «Нива»  «Рух» 1:3
09.09.2015  «Збруч»  «Волока» 1:2
16.09.2015  «Гірник»  СКК «Демня» 1:0
09.09.2015  «Вінниця»  «ОДЕК» 2:0
09.09.2015  «Єдність»  «15 Громада» 3:0
09.09.2015  «Агробізнес TSK»  «Патріот» 3:0
09.09.2015  «Колос»  «Інгулець-2» 1:2
09.09.2015  «Балкани»  «Врадіївка» 1:1
Перші матчі 1/4 фіналу
30.09.2015  «Рух»  «Волока» 1:1
07.10.2015  «Гірник»  «Вінниця» 3:0
30.09.2015  «Єдність»  «Агробізнес TSK» 0:2
30.09.2015  «Інгулець-2»  «Балкани» 2:0
Матчі-відповіді 1/4 фіналу
07.10.2015  «Волока»  «Рух» 4:0
14.10.2015  «Вінниця»  «Гірник» 0:1
07.10.2015  «Агробізнес TSK»  «Єдність» 0:0
07.10.2015  «Балкани»  «Інгулець-2» 4:1
Перші матчі 1/2 фіналу
21.10.2015  «Гірник»  «Волока» 3:2
21.10.2015  «Агробізнес TSK»  «Балкани» 0:1
Матчі-відповіді 1/2 фіналу
28.10.2015  «Волока»  «Гірник» 0:3
28.10.2015  «Балкани»  «Агробізнес TSK» 2:0
Фінал. Перший матч
01.11.2015  «Гірник»  «Балкани» 2:1
Фінал. Матч-відповідь
08.11.2015  «Балкани»  «Гірник» 0:0