Відбувся різдвяний турнір з міні-футболу на призи футбольного клубу «Інгулець» серед юнаків 2005-2007 років народження і молодше.

Змагання пройшли у спортивному залі ДЮСШ за адресою міста Жовті Води. Складні погодні умови скорегували склад учасників змагань, на які прибули п’ять команд: «Інгулець-1» (Петрове), «Інгулець-2» (Петрове), «Юніор-1» (П’ятихатки), «Юніор-2» (П’ятихатки) та «ДЮСШ» (Жовті Води). Переможець турніру визначався за коловою системою. За результатами матчів кращою командою став «Інгулець-1». У турнірній таблиці команди далі розташувалися у такому порядку: «Юніор-1», «Інгулець-2», «Юніор-2», «ДЮСШ».
Всі учасники змагань отримали кубки та клубні сувенірні призи від ФК «Інгульця». Організатором змагань був тренер дитячої спортивної школи «Інгульця» Андрій Чорнопольський.

rizd-3

rizd-1