На підсумковому засіданні Ради ліг ПФЛ очікується ухвалення стратегічно важливих рішень.

Осіння частина змагань ПФЛ сезону 2016/17 завершилася матчами 20-го туру минулого уїк-енду. Практично всі команди вирушили у відпустку. Виключення складають лише чотири колективи Ліги — МФК «Миколаїв», «Іллічівець», «Полтава» і «Нафтовик-Укрнафта». Їм належить 30 листопада представляти наші змагання у 1/4 фіналу Кубка України. Саме через Кубкові двобої президент ПФЛ Сергій Макаров ухвалив рішення провести підсумкове засідання Ради ліг 05 грудня.

Проект порядку денного засідання Ради ліг ПФЛ:

Про проведення осінньої частини Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ПФЛ сезону 2016/17
Про недотримання окремими клубами ПФЛ вимог регламентних документів ФФУ та ПФЛ.
Про протидію матчам з фіксованим результатом.
Про затвердження змін у кошторисі ПФЛ на сезон 2016/17
Про підготовку до змагального сезону 2017/18
Презентація проектів ПФЛ
Засідання відбудеться в Києві у сучасному конференц-залі торгівельно-офісного центру «Arena City» (вул.Велика Васильківська, 5). Початок об 11:00.

Прес-служба ПФЛ