У матчі 19-го туру другої ліги «Інгулець-2» у селі Володимирівка приймав команду «Енергія».

Матч розпочався пізніше на 45 хвилин. Причиною цього стало запізнення команди гостей на матч. Початок матчу видався надрезультативним. Команди у перші 18 хвилин зустрічі спромоглися забити аж чотири м’ячі, три з яких на рахунку господарів. При цьому Ніка Сітчінава оформив дубль у звітному матчі. Рахунок 3:1 на користь «Інгульця-2» до завершення матчу не змінився, хоча небезпечні моменти були. На 27-ій хвилині зустрічі нападник «Інгульця-2» Олександр Мішуренко не реалізував пенальті.
У наступному турі, 20 листопада, «Інгулець-2» на виїзді зіграє з «Іллічівцем-2».

«Інгулець-2» — «Енергія» — 3:1 (3:1) (Сітчінава, 6, 18; Мішуренко, 9 – Бочак, 12)
13 листопада 2016 року (неділя). Початок о 14:00. Володимирівка. Стадіон ім. О.Г. Поворознюка. Друга ліга, 19 тур.
Головний арбітр: Резніков Д.М. (Кам’янське)
Асистенти арбітра: Літвінов Г.Г. (Луганськ) та Український В.П. (Луганськ)
Четвертий арбітр: Федан Д.В. (Олександрія)
Спостерігач арбітражу: Журба О.І. (Донецьк)
«Інгулець-2»: 74. Гурідов Максим, 6. Рижук Степан, 7. Коверник Валерій (13. Голуб Андрій, 57), 9. Мішуренко Олександр, 16. Коцюмака Ігор, 19. Ходуля Ілля, 23. Мішенін Дмитро, 32. Гладиш Андрій, 45. Кретов Роман, 49. Сітчінава Ніка, 77. Стеценко Микола (22. Отрок Іван. 71).
«Енергія»: 12. Старченко Денис, 2. Мись Едуард, 3. Процишин Кирило, 5. Шевченко Олександр, 8. Дедяєв Андрій, 9. Гайдаєнко Сергій (17. Доля Валерій, 80), 13. Прокипчук Ярослав, 14. Моісєєв Данііл (16. Осипенко Олексій, 70), 15. Волков Дмитро, 18. Бочак Роман, 19. Квачов Олександр (11. Фаюк Андрій, 50).
Попередження: Мішуренко, 86 — Старченко, 26; Бочак, 90+2.
Не реалізований пенальті: Мішуренко, 27.

Результати інших матчів 19-го туру другої ліги:
«Арсенал-Київщина» — «Реал Фарма» — 0:2 (0:0) (Кулішенко, 53; Георгієв, 87)
«Жемчужина» — «Кремінь» — 2:2 (1:1) (Кравченко, 19; Паламарчук, 65 – Козлов, 20; Сторчоус, 72)
Матч «Кристал» — «Нікополь-НПГУ» відбудеться завтра, 14 листопада.
Матчі «Рух» — «Суднобудівник», «Мир» — «Металург» та «Нива-В» — «Іллічівець-2» сьогодні не відбулися через складні погодні умови. З цієї причини матч «Поділля» — «Балкани» перенесено на завтра.