У 19-му турі чемпіонату України серед команд першої ліги «Інгулець» гостював у київської команди «Оболонь-Бровар».

У першому колі «Інгулець» вдома зазнав прикрої поразки від «Оболонь-Бровар» (0:1). То ж у звітному матчі було бажання взяти реванш за ту поразку. Також хотілося покращити статистику матчів на стадіоні «Бровар-Арена». Нагадаємо, що у нинішньому сезоні «Інгулець» вже грав на цьому стадіоні: 8 жовтня у 13-му турі «Десна» з рахунком 1:0 переграла «Інгулець».
У звітному матчі гості мали кадрові проблеми: через дискваліфікацію зустріч пропускали Ніка Сітчінава та Антон Шарко. Господарі не мали можливість розраховувати на Івана Піцана та Тараса Пінчука.
Активніше матч, який проходив на засніженому газоні стадіону «Оболонь-Бровар», розпочали гості. На четвертій хвилині зустрічі перший небезпечний момент виник біля воріт Назарія Федорівського – м’яч рикошетом від захисника киян полетів за лицьову лінію. Виконання кутового не принесло успіху. На сьомій хвилині зустрічі Павло Гордійчук за меж штрафного майданчику поцілив у створ воріт – Єгор Попович надійно зіграв.
На 15-ій хвилині матчу команди обмінялися небезпечними моментами. Спочатку на правому фланзі гостро атакували господарі, але Григорій Сахнюк та Андрій Башлай не порозумілися і атака не завершилася ударом по воротах. Після перехоплення м’яча гості створили хорошу атаку, яку завершував Олексій Красов – Різван Аблітаров перешкодив потраплянню м’яча у сітку воріт, ставши на його шляху польоту. Через хвилину Андрій Башлай зі штрафного виконав небезпечну подачу – впевнено зіграв на виході Єгор Попович, який кулаками у стрибку вибив м’яч з власного штрафного майданчику.
32-а хвилина матчу могла стати результативною: після подачі зі штрафного Роман Єременко з 15 метрів пробив, перебуваючи без опіки, але м’яч, на щастя, розминувся зі штангою воріт «Інгульця».
На сороковій хвилині матчу після втрати м’яча у центрі поля гравцем «Інгульця» господарі створили швидку атаку на лівому фланзі – Павло Гордійчук намагався поцілити у дальній нижній кут воріт, але його підвела влучність. Через дві хвилини гості провели контратаку – після передачі з лівого флангу Келвін Нвамора намагався зупинити м’яч у районі одинадцятиметрової позначки, але при цьому порушив правила проти опонента. На 44-ій хвилині матчу швидку атаку завершував півзахисник «Інгульця» Сергій Гвоздевич — знову рикошет від захисника «прийшов на допомогу» господарям і м’яч не влучив у дальній кут воріт. Після подачі з кутової позначки на виході помилився голкіпер київської команди Назарій Федорівський, але його підстрахували захисники.
Жваво розпочалася друга половина зустрічі. На 46-ій хвилині Роман Єременко загрожував воротам гостей, але не влучно пробив. І відразу спрацювало старе футбольне правило «не забиваєш ти – забивають тобі». Сергій Панасенко з 17 метрів пробив у дальній нижній кут воріт – голкіпер не зумів дотягнутися до м’яча і рахунок відкритий. Через дві хвилини гравці «Інгульця» мали шанс подвоїти рахунок, але суперника виручив голкіпер. На 51-ій хвилині матчу Василь Продан пробив не влучно по воротах Єгора Поповича.
Певний часовий інтервал команди грали на зустрічних курсах. Не маючи пропозицій у центрі поля захисники завантажували м’яч у передню лінію. У подібній ситуації господарям вдалося зрівняти рахунок: Антон Корольчук поборовся за м’яч і виконав передачу на Іллю Коваленка, який з гострого кута зміг переграти голкіпера гостей – 1:1. А через три хвилини «Інгулець» пропустив ще один м’яч: після удару з 18 метрів м’яч влучив у дальню штангу воріт, а першим на добиванні був Сергій Даценко – 2:1.
На 73-ій хвилині матчу після подачі з кутової позначки у штрафному майданчику господарів була «пожежа»: кілька ударів гравців «Інгульця» не увінчалися успіхом, адже м’яч по черзі відбивали голкіпер та захисники суперника. «Не забиваєш ти – забивають тобі». Знову спрацювало це правило. Через хвилину Василь Продан відправив третій м’яч у ворота Єгора Поповича, результативно зігравши на підборі. На восьмидесятій хвилині матчу масовану атаку провели гості: потужний удар прийняв захисник господарів. Через три хвилини господарі не реалізували вихід один на один з голкіпером – Єгор Попович виграв дуель у Григорія Сахнюка.
Після помилки у центрі поля господарі розіграли швидку контратаку за участі Антона Корольчука, Григорія Сахнюка та Дмитра Єременка – останній переграв голкіпера і встановив остаточний рахунок зустрічі 4:1. Хоча у останні хвилини воротам гостей загрожував Антон Шевчук, який пробивав головою після передачі Юрія Бровченка з лівого флангу.
Наступний тур буде останнім у 2016 році у першій лізі: 19 листопада «Інгулець» вдома прийме лідера першої ліги — маріупольський «Іллічівець».

«Оболонь-Бровар» — «Інгулець» — 4:1 (0:0) (Коваленко Ілля, 66; Даценко Сергій, 69; Продан Василь, 74; Єременко Дмитро, 86 – Панасенко Сергій, 47)
13 листопада 2016 року (неділя). Початок о 14:30. Київ. Стадіон «Оболонь-Бровар». Перша ліга, 19 тур.
Головний арбітр: Омельченко О.В. (Слов’янськ)
Асистенти арбітра: Приймачук А.Г. (Рівне) та Шевчук А.В. (Рівне)
Четвертий арбітр: Дорош В.В. (Київ)
Спостерігач арбітражу: Латоша О.А. (Мелітополь)
«Оболонь-Бровар»: 1. Федорівський Назарій, 2. Башлай Дмитро (6. Корнєв Андрій, 56), 3. Проневич Дмитро, 5. Аблітаров Різван, 9. Бровченко Юрій, 14. Продан Василь, 17. Гордійчук Павло (22. Корольчук Артем, 56), 21. Сахнюк Григорій (8. Шевчук Антон, 86), 23. Даценко Сергій, 28. Єременко Дмитро, 90. Коваленко Ілля.
«Інгулець»: 30. Попович Єгор, 2. Даценко Семен, 3. Мучак Іван, 5. Запорожець Євген, 8. Алексанов Сергій, 15. Келвін Нвамора (27. Колєсніков Віталій, 70), 21. Панасенко Сергій, 37. Красов Олексій  (73. Ткачов Микита, 74), 44. Клімаков Дмитро (87. Покотилюк Максим, 80), 50. Гвоздевич Сергій, 55. Бука Ігор.
Попередження: Даценко  Семен, 61.

Результати інших матчів 19-го туру першої ліги:
«Полтава» — «Арсенал-Київ» — 0:1 (0:0) (Есеола, 75)
«Нафтовик-Укрнафта» — «Десна» — 2:0 (1:0) (Пасіч Г., 30; Арвеладзе, 90+3 (пен))
«Черкаський Дніпро» — «Авангард» — 1:0 (1:0) (Бушман, 17)
«Верес» — «Суми» — 2:1 (0:1) (Сергійчук, 53; Сікорський, 56 – Брікнер, 43)
«Миколаїв» — «Скала» — 2:0 (1:0) (Батюшин, 11; Бессалов, 51)
Матчі «Іллічівець» — «Гірник-Спорт» та «Геліос» — «Колос» відбудуться завтра, 14 листопада.
У зв’язку зі складними погодними умовами матч «Буковина» — «Тернопіль» не відбувся.

*Фото офіційного сайту ФК «Оболонь-Бровар»