У 18-му турі чемпіонату України серед команд першої ліги «Інгулець» з мінімальним рахунком завдав поразки ФК «Полтава».

Перше коло чемпіонату «Інгулець» завершив перемогою над «Арсеналом-Київ». Хотілося підопічним Сергія Лавриненка так успішно розпочати і друге коло змагань. І це сталося.
Матч активніше розпочали господарі. Мали кілька напівмоментів, але відкрити рахунок не вдалося. На 10-ій хвилині зустрічі Ігор Бука з тридцяти метрів намагався перекинути голкіпера гостей, але трішки не вистачило влучності — м’яч опустився зверху на сітку воріт. На 35-ій хвилині півзахисник полтавчан Максим Лісовий за меж штрафного майданчику пробивав – голкіпер «Інгульця» Єгор Попович «врятував» свою команду від пропущеного м’яча. Наприкінці першого тайму матчу у селищі Петрове пішов дощ, а після перерви перейшов у зливу. Це заважало футболістам демонструвати красивий футбол. Було чимало боротьби та порушень правил.
Перестановки на футбольному полі та заміни тренерського штабу «Інгульця» досить швидко дали результат. Нвамора Келвін активно увійшов у гру. Ніка Сітчінава був переведений з позиції під нападником на правий фланг. Грузинський легіонер господарів на 68-ій хвилині з кута штрафного майданчику відмінно пробив у дальній кут воріт. У хвилини, що залишилися до завершення матчу, рахунок не змінився. «Інгулець» святкував мінімальну перемогу, яка дозволила у турнірній таблиці піднятися на тринадцяте місце.
У наступному турі чемпіонату, 13 листопада, «Інгулець» на виїзді зустрінеться з київською командою «Оболонь-Бровар».

«Інгулець» — «Полтава» — 1:0 (0:0) (Сітчінава, 68)
9 листопада 2016 року (середа). Початок о 14:00. Петрове. Стадіон «Інгулець». Перша ліга, 18 тур.
Головний арбітр: Шурман Д.Л. (Вишневе, Київська область)
Асистенти арбітра: Толмачов С.І. (Маріуполь) та Целовальник О.М. (Донецьк)
Четвертий арбітр: Поліщук М.П. (Кривий Ріг)
Спостерігач арбітражу: Ісаєв Ю.І. (Запоріжжя)
«Інгулець»: 30. Попович Єгор, 2. Даценко Семен, 3. Мучак Іван, 5. Запорожець Євген, 10. Шарко Антон (15. Келвін Нвамора, 67), 37. Красов Олексій (8. Алексанов Сергій, 90+2), 44. Клімаков Дмитро, 49. Сітчінава Ніка, 50. Гвоздевич Сергій, 55. Бука Ігор, 99. Жуков Микита (21. Панасенко Сергій, 68).
Запасні: 1. Гришин Ігор, 11. Дячук Сергій, 73. Ткачов Микита, 87. Покотилюк Максим.
«Полтава»: 1. Кринський Володимир, 4. Ковтун Олексій, 5. Лісовий Максим, 16. Леонідов Олег, 44. Дмитренко Олег, 9. Соломка Юрій(8. Гуськов Олександр, 58), 95. Кушніренко Богдан, 11. Зеленевич Максим (17. Іванов Єгор, 84), 67. Парамонов Вадим, 19. Трояновський Євген, 77. Дегтярьов Максим
Попередження: Клімаков, 41; Сітчінава, 56; Гвоздевич, 58; Шарко, 65 — Дегтярьов, 86.

2016-11-09-1

2016-11-09-2

2016-11-09-3

2016-11-09-4

2016-11-09-5

Результати інших матчів 18-го туру першої ліги:
«Верес» — «Буковина» — 5:1 (3:0) (Козьбан, 14; Білий, 26; Степанюк, 42, 64, 90+1 – Дацюк, 77)
«Колос» — «Черкаський Дніпро» — 2:1 (0:0) (Лисицький, 51; Задоя, 79 – Бушман, 81)
«Десна» — «Миколаїв» — 3:1 (1:0) (Банасевич, 11; Філіппов, 87; Фаворов Д., 90 (пен) – Рогозинський, 72)
«Скала» — «Іллічівець» — 0:1 (0:1) (Фомін, 11)
«Гірник-Спорт» — «Оболонь-Бровар» — 0:2 (0:2) (Доценко, 2; Гордійчук, 17)
«Суми» — «Арсенал-Київ» — 1:1 (0:0) (Жаріков, 66 – Семенюк, 59)
«Тернопіль» — «Геліос» — 0:1 (0:1) (Лобойко, 44)
«Авангард» — «Нафтовик-Укрнафта» — 1:0 (Тимофієнко, 45)