Сьогодні у Одесі «Інгулець-2» у 18-му турі другої ліги протистояв місцевій «Реал Фармі».

Перший тайм матчу пройшов у боротьбі та єдиноборствах, переважно у середині поля. Небезпечними моментами команди не радували. На перший план вийшов фізичний стан футболістів та вміння пристосуватися до складної погоди. За дощової погоди на футбольному полі були калюжі, а на стадіоні тримався туман. Польові футболісти не часто турбували голкіперів команд-суперниць. Одного разу захисника одеситів гості обікрали, але йому на підстраховку прийшли партнери і епізоді не завершився ударом. Пару напівмоментів створили господарі, але стовідсотковими їх назвати складно.
Другий тайм зустрічі, у якому туман на стадіоні зменшився, був жвавішим та щедрішим на моменти. На 52-ій хвилині зустрічі господарі загрожували ворота суперника – Максим Гурідов «потягнув» удар, відбивши м’яч на кутовий. Після подачі з кутової позначки знову надійно зіграв Максим, на виході вибивши м’яч зі штрафного майданчику, випередивши гравця суперника. Через 5 хвилин гості мали хороший шанс відкрити рахунок: після вибивання кулаком м’яча голкіпером одеситів з власного штрафного майданчику Віталій Колєсніков прийняв м’яч і після другого дотику пробив під перекладину воріт суперника, але голкіпер зумів врятувати свою команду, перевівши «круглого» через перекладину. На 62-ій хвилині матчу гості втратили шанс відзначитися: їх гравець не влучив у створ воріт Гурідова. А на 67-ій хвилині у ворота господарів було призначено пенальті. Олександр Мішуренко ударом «з точки» відкрив рахунок. А вже через 12 хвилин Віктор Серденюк ударом з 20 метрів зрівняв рахунок на табло стадіону «Спартак».
У компенсовані хвилини матчу був вилучений нападник гостей Віталій Колєсніков. У суперечливій ситуації (опонент відмахнувся від Віталія і на обличчі останнього залишилося «підтвердження») за симуляцію він отримав друге попередження. Матч завершив нічию 1:1.
У наступному турі, 13 листопада, «Інгулець-2» вдома прийме «Енергію» з Нової Каховки.

«Реал Фарма» — «Інгулець-2» — 1:1 (0:0) (Серденюк, 79 — Мішуренко, 67 (пен))
9 листопада 2016 року (середа). Початок о 14:00. Одеса. «Спартак». Друга ліга, 18 тур.
Головний арбітр: Солов’ян О.М. (Київ)
Асистенти арбітра: Старча С.В. (Київ) та Семанюк Т.І. (Івано-Франківськ)
Четвертий арбітр: Петренко Є.В. (Одеса)
Спостерігач арбітражу: Кравченко В.В. (Львів)
«Реал Фарма»: 1. Кравченко Сергій, 3. Бичков Олександр, 4. Віксич Олександр (11. Машнін Олександр, 70), 5. Хромих Антон, 9. Георгієв Віктор, 10. Кулішенко Артем, 18. Нестеренко Сергій (2. Серденюк Віктор, 53), 20. Злепко Костянтин, 22. Бабенцов Олександр, 26. Новицький Павло, 77. Лиховидов Андрій (17. Вдовиченко Максим, 31).
Запасні: 23. Георгіца Анатолій, 6. Шаповаленко Артем, 24. Красюк Денис, 25. Бицко Владислав.
«Інгулець-2»: 74. Гурідов Максим, 6. Рижук Степан, 7. Коверник Валерій, 9. Мішуренко Олександр, 16. Коцюмака Ігор, 19. Ходуля Ілля, 23. Мішенін Дмитро, 27. Колєсніков Віталій, 32. Гладиш Андрій, 45. Кретов Роман, 77. Стеценко Микола.
Запасні: 71. Завгородній Денис, 13. Голуб Андрій, 18. Фатій Роман.
Попередження: Нестеренко, 34, Бабенцов, 57, Бичков, 72, Серденюк, 90+1 — Колєсніков, 78.
Вилучений: Колєсніков, 90+2.

Результати інших матчів 18-го туру другої ліги:
«Металург» — «Кристал» — 1:6 (1:3) (Петров, 45 – Ковальчук, 22; Фальковський, 28; Бардалим, 34; Брижчук, 86; Ковальчук, 87; Цой, 89)
«Іллічівець-2» — «Рух» — 1:2 (1:1) (Ряшко, 90+2 – Бідловський, 25 (пен); Іванов, 60)
«Суднобудівник» — «Поділля» — 2:1 (1:1) (Швець, 23; Сторубльовцев, 83 – Гресь, 40)
«Балкани» — «Мир» — 1:0 (1:0) (Урсуленко, 34)
«Нікополь-НПГУ» — «Жемчужина» — 1:2 (1:1) (Махнєв, 45+2 (пен) – Потароченко, 37; Малиш, 75)
«Тепловик» — «Арсенал-Київщина» — 3:0 (0:0) (Приймак, 68; Худобяк, 73 (пен); Денега, 80)
«Енергія» — «Нива-В» — 2:1 (0:1) (Кулініч, 75 (авт.); Мись, 90+3 – Іоша, 27)

*Фото офіційного сайту ФК «Реал Фарма».