Головний тренер «Інгульця» Сергій Лавриненко прокоментував переможний матч з командою «Арсенал-Київ» (2:1).

«Перший матч буде слабко зіграли хлопці. А от у другому таймі всі побачили зовсім іншу гру нашої команди. Два м’ячі забили, мали шанси ще кілька раз вразити ворота киян. Сергій Гвоздевич мав два моменти. Ніка Сітчінава влучив у штангу, Антон Шарко виходив один на один і на ньому гості заробили вилучення. Антон Шарко додав тиску на оборону гостей, чого не вдавалося до перерви Келвіну. У перерві провели чоловічу розмову з футболістами, вказали на їх помилки. Якщо хлопці так грати, як у другому таймі, якщо будуть прислухатися до наших вимог та підказок, то у процесі роботи результат не заставить себе довго чекати. В цілому дякую хлопцям за характер та вольову перемогу. Здобули важливі три очки. Тепер задача відновити хлопців і готуватися до домашнього матчу з ФК «Полтава». У цьому році залишилося нам зіграти три матчі. Можна поправити своє турнірне становище. Будемо працювати над помилками», — зазначив Сергій Дмитрович.