У 17-му турі першої ліги «Інгулець» здобув вольову перемогу над командою «Арсенал-Київ».

У звітному матчі до Петрового завітав «Арсенал-Київ». Доречно відзначити, що саме у першому протистоянні з цією командою відбулося відкриття стадіону «Інгулець». Сталося це 13 липня 2014 року у рамках попереднього етапу Кубка України серед аматорських команд. Тоді господарі святкували перемогу з рахунком 2:0. У минулому сезоні теж кияни у Петровому зазнали поразки (0:4). Тож хотілося і у нинішньому сезоні продовження переможної традиції. «Інгулець» виправдав очікування, щоправда перша половину зустрічі розчарувала.
Перший тайм матчу не порадував глядачів на стадіоні «Інгулець» у Петровому. Можливо у діях футболістів «Інгульця» відчувалося хвилювання. У простих ситуаціях були втрати м’яча. Та про цю ситуацію могли господарі вийти вперед на 20-ій хвилині, але після передачі Сергія Панасенка Гвоздевич пробив вище воріт. До цього момент створили гості: на 14-ій хвилині зустрічі Олександр Аксьонов на дальній штанзі воріт замикав передачу партнера з флангу. А на 27-ій хвилині матчу прослідувала подача на дальню штангу воріт господарів – захисники не вслідкували за нападником суперника – голкіпер парирував його удар головою, але першим на добиванні був Вадим Семчук, який безперешкодно переправив «круглого» у сітку воріт Поповича. Пропустивши м’яч, господарі у наступній атаці вперше влучили у створ воріт суперника – з передачі Олексія Красова пробивав Сергій Панасенко – голкіпер відбив м’яч перед собою, але на добиванні не було нікого з гравців «Інгульця» і захисники «розрядили» ситуацію у власному штрафному майданчику.
На тридцятій хвилині матчу гості мали шанс подвоювати рахунок на табло, але Артем Пилипенко не влучив у ворота з близької відстані, «вибачивши» суперника за помилку в обороні. На 36-ій хвилині матчу Ніка Сітчінава був на вістрі атаки господарів – перший його удар прийшовся у захисника суперника, а вдруге йому не дали завдати удару по воротах киян. Через три хвилини Сергій Гвоздевич з флангу гостро прострілював і захисники ледь не зрізали м’яч у власні ворота, але їм пощастило – третій партнер підстрахував. Останній шанс зрівняти рахунок у першому таймі матчу мав Максим Покотилюк. Він виконував штрафний удар на відстані 20 метрів від воріт гостей – м’яч пролетів значно вище воріт. Ось такий не радужний вийшов перший тайм матчу.
Після перерви на поле вийшла по-іншому налаштована команда «Інгулець». У перерві зустрічі тренерський штаб грамотно вказав на власні помилки гравців «Інгульця» та на слабкі позиції суперника, провівши у роздягальні чоловічу розмову з футболістами. Як показала гра після перерви у гостей слабко грав лівий фланг захисту, через який господарі раз за раз проводили свої атаки і, забігаючи наперед, зазначимо, з цього флангу «прийшли» два забиті м’ячі у ворота киян.
У перерві матчу у складі господарів відбулася одна заміна: на вістрі атаки Антон Шарко замінив Нвамору Келвіна. І з виходом Антона додалося гостроти біля воріт суперника. Друга половина зустрічі розпочалася з атак господарів. На 50-ій хвилині матчу Ніка Сітчінава прийняв м’яч у штрафному майданчику суперника і в один дотик скинув на Антона Шарко, який пробив поруч зі штангою воріт. Через 10 хвилин Ніка Сітчінава не реалізував вихід один на один з голкіпером – м’яч рикошетом від Сергія Сітало летів у кут воріт, але свого голкіпера підстрахував захисник, вибивши м’яч з лінії власних воріт. А на 64-ій хвилині матчу нарешті «Інгулець» зрівняв рахунок. Цікава багатоходівка завершилася результативним ударом Сергія Панасенка: після передачі з правого флангу захисник киян у боротьбі з Антоном Шарко вибив м’яч на лінію штрафного майданчику, звідки Панасенко потужно пробив – м’яч рикошетом від гравця гостей влетів у сітку воріт Сергія Сітало. Через хвилину знову пройшла атака лівим флангом оборони гостей – Іван Мучак ударом через себе завершував цю комбінацію, але пробив вище воріт. А на 71-ій хвилині матчу знову лівий фланг гостей провалився: атаку «Інгульця» результативно завершив Олексій Красов. Через хвилину по центру Антон Шарко виходив один на один з голкіпером киян, але його недозволеним прийомом зупинив захисник Олександр Аксьонов – друге попередження і гості залишилися в меншості. Мав шанс збільшити рахунок на табло Сергій Гвоздевич, але після передачі Красова він не влучив у ворота гостей з кількох метрів. А на 84-ій хвилині матчу Ніка Сітчінава обіграв захисника і поцілив у ближню штангу воріт. Ще одну можливість забити м’яч мав Максим Покотилюк, але з передачі Красова пробив вище воріт. Наприкінці зустрічі Кирило Матвєєв двічі загрожував воротам господарів, і в обох епізодах надійно зіграв голкіпер Єгор Попович. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь «Інгульця».
9 листопада розпочнеться друге коло чемпіонату. У Петровому знову буде свято футболу. Цього разу до «Інгульця» у гості завітає ФК «Полтава». Початок зустрічі о 14.00. Запрошуємо вболівальників підтримати команду «Інгулець».

«Інгулець» — «Арсенал-Київ» — 2:1 (0:1) (Панасенко, 64; Красов, 71 – Семчук, 27)
5 листопада 2016 року (субота). Початок о 14:00. Петрове. Стадіон «Інгулець». Перша ліга, 17 тур.
Головний арбітр: Міланич В.О. (Миколаїв)
Асистенти арбітра: Левченко М.М. (Кривий Ріг) та Лібстер А.С. (Луганськ)
Четвертий арбітр: Копієвський В.В. (Кропивницький)
Спостерігач арбітражу: Брюхов П.А. (Кременчук)
«Інгулець»: 30. Попович Єгор, 2. Даценко Семен, 37. Красов Олексій (44. Клімаков Дмитро, 90), 5. Запорожець Євген, 15. Келвін Нвамора (10. Шарко Антон, 46), 49. Сітчінава Ніка, 50. Гвоздевич Сергій, 21. Панасенко Сергій (99. Жуков Микита, 79), 87. Покотилюк Максим, 55. Бука Ігор, 3. Мучак Іван.
Запасні: 12. Гришин Ігор, 11. Дячук Сергій, 33. Ковтун Владислав, 73. Ткачов Микита
«Арсенал-Київ»: 31. Сітало Сергій, 4. Голіков Олександр, 25. Аксьонов Олександр, 88. Білий Іван, 29. Гетьман Вадим, 9. Домбровський Андрій (97. Литовчак Мар’ян, 90), 95. Пилипенко Артем, 14. Кизилатеш Джемаль (Матвєєв Кирило, 82), 17. Черненко Руслан, 45. Есеола, 19. Сумчук Вадим (23. Насімі Навін, 74)
Запасні: 33. Іванов Дмитро, 3. Майданевич Олексій, 22. Тименко Володимир, 8. Семенюк Сергій
Попередження: Сітчінава, 44; Клімаков, 90+2 – Кизилатеш, 41; Білий, 50; Аксьонов, 52, 72; Есеола, 61.
Вилучення: Аксьонов, 72.

2016-11-05-1

2016-11-05-2

2016-11-05-3

2016-11-05-4

Результати інших матчів 17-го туру першої ліги:
«Буковина» — «Суми» — 1:0 (1:0) (Скоблов, 13 (пен))
«Верес» — «Геліос» — 2:1 (2:0) (Сергійчук, 24; Степанюк, 38 (пен) – Лобойко, 74)
«Тернопіль» — «Черкаський Дніпро» — 1:1 (0:1) (Курило, 90 – Ковпак, 23)
«Колос» — «Нафтовик-Укрнафта» — 1:0 (0:0) (Поздеєв, 60 (пен))
«Авангард» — «Миколаїв» — 2:0 (0:0) (Мірошник, 47; Малиш, 83)
«Десна» — «Іллічівець» — 3:1 (0:1) (Фаворов, 82; Філіппов, 85 (пен), 86 – Кольцов, 19 (пен))
«Скала» — «Оболонь-Бровар» — 2:2 (1:1) (Цюцюра, 36 (пен); Скакун, 54 – Коваленко І, 45 (пен), 48)
«Гірник-Спорт» — «Полтава» — 4:0 (2:0) (Марусич, 1; Кірієнко, 33; Ломко, 48; Малєй, 76)