В Івано-Франківську «Інгулець-2″ в матчі 17-го туру другої ліги протистояв місцевому «Тепловику».

У першому таймі матчу була безкомпромісна боротьба з чималої кількості гольових моментів. Господарі мали шанс відкрити рахунок у середині тайму. Артур Комар мав «побачення» з голкіпером гостей Максимом Гурідовим, але не зумів його переграти. На 59-ій хвилині матчу команда «Тепловик» відкрила рахунок. Комбінація за участі Дмитра Гапончука, Ореста Януша та кращого бомбардира «Тепловика» Ігоря Худоб’яка завершилася ударом останнього у дев’ятку воріт суперника. А через хвилину гості заробили штрафний на підступах до карного майданчика суперника. Після подачі зі «стандарту» помилився голкіпер господарів Микола Плетеницький і цим сповна скористався Андрій Гладиш – 1:1.
До завершення матчу рахунок не зазнав змін. Ближчими до перемоги були футболісти «Інгульця-2». Наприкінці зустрічі після передачі Романа Фатія Віталій Колєсніков програв дуель голкіперу «Тепловика».
Звітний був найбільш відвідуваний у цьому турі другої ліги. Його відвідали 2100 глядачів. До речі, домашні матчі «Тепловика» завжди збирають чимало глядачів на стадіоні «Рух» в Івано-Франківську.
У наступному турі, 9 листопада, «Інгулець-2» в Одесі буде протистояти місцевій команді «Реал Фарма». Початок матчу о 14.00.

«Тепловик» (Івано-Франківськ) — «Інгулець-2″ (Петрове) — 1:1 (0:0) (Худоб’як, 59 — Гладиш, 60)
5 листопада (субота), 14:00. Івано-Франківськ, стадіон «Рух».
Головний арбітр: Арановський В.А. (Київ)
Асистенти арбітра: Суряк Ю.Б. (Львів) та Притула О.Г. (Жовква, Львівська область)
Четвертий арбітр: Романюк А.М. (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: Валенко А.А. (Львів)
«Тепловик»:  24. Плетеницький Микола, 4. Громоляк Андрій, 5. Приймак Владислав, 20. Сем’янчук Ярослав (3. Француз Василь, 30), 2. Гапончук Дмитро, 6. Бойко Тарас, 14. Дербах Василь (21. Денега Богдан, 70), 10. Овчар Тарас, 22. Януш Орест (19. Слободян Андрій, 74), 7. Комар Артур, 9. Худобяк Ігор.
«Інгулець-2″: 74. Гурідов Максим, 32. Гладиш Андрій, 19. Ходуля Ілля, 6. Рижук Степан, 5. Кретов Роман, 77. Стеценко Микола (23. Мішенін Дмитро, 28), 18. Фатій Роман, 7. Коверник Валерій, 16. Коцюмака Ігор, 9. Мішуренко Олександр, 27. Колєсніков Віталій.
Попередження: Бойко, 22; Гапончук, 64; Слободян, 85; Худобяк, 90+3 — Рижук, 17; Гладиш, 62; Фатій, 90+2.

Відео:

Результати інших матчів 17-го туру другої ліги:
«Металург» — «Жемчужина» — 0:1 (0:1) (Паламар, 3)
«Реал Фарма» — «Нива-В» — 2:1 (0:0) (Кулішенко, 63; Новицький, 90+3 – Яськов, 90+1)
«Енергія» — «Рух» — 2:1 (1:1) (Моісєєв, 18; Фаюк, 78 – Баранець Г., 4)
«Суднобудівник» — «Мир» — 2:2 (1:2) (Котов, 9; Барський, 88 – Кателін, 18; Притиковський, 26)
«Балкани» — «Кристал» — 2:2 (1:1) (Урсуленко, 29; Пархоменко К., 61 – Білоусов, 18; Фальковський, 90)
«Нікополь-НПГУ» — «Кремінь» — 2:3 (1:0) (Махнєв, 42 (пен), 86 (пен) – Козлов, 62, 90+4; Піскун, 65)