На післяматчевій прес-конференції наставники команд поділилися своїми враженнями від матчу «Суми» — «Інгулець».

Головний тренер «Інгульця» Сергій Лавриненко:

- Якщо швидко проаналізувати сьогоднішню гру, то суттєво вплинула погода на зміст гри. Як такого футболу не вийшло ні з нашої сторони, ні зі сторони суперника. На перший план вийшла самовіддача, бажання, боротьба. По такому полю дуже складно було демонструвати якісний футбол. Я думаю, що результат справедливий. Сьогодні була нічийна гра. Були моменти як біля наших воріт, так і біля воріт «Сум». 1:1 – закономірний результат гри.

- Команди першої ліги одного класу чи є відмінності? У комплексі якості гри та готовності команд.
- Перші три команди дещо сильніші. Ці команди вирішують завдання виходу до Прем’єр-Ліги України. Великої різниці немає. На мою думку, у минулому сезоні перша ліга була сильнішою. Нині більше боротьби.

- Якби Ви віднеслися щодо перенесення цього матчу на штучне поле? На скільки була б готова Ваша команда до гри на такому полі?
- Є різна якість штучних полів. Є такі штучні поля, що від природнього не відрізняються. Ми, як і «Суми», проводили тренувальний процес на природньому полі. То обидві команди не були б готові до штучного поля. Ми сьогодні боролися зі складним полем, а так би боролися зі штучним.

Повністю прес-конференцію за участі Сергія Дмитровича маєте змогу переглянути на відео:

Відео прес-конференції за участі наставника «Сум» Павла Кікотя: