У 16-му турі чемпіонату України серед команд першої ліги «Інгулець» на виїзді зустрічався з «Сумами».

Матч активніше розпочали гості. Вони володіли територіальною перевагою і створили кілька напівмоментів біля воріт сумської команди. Найбільш небезпечним був епізод на сьомій хвилині за участі Келвіна Нвамори – нападник «Інгульця» зіграв на випередження проти голкіпера суперника, але головою пробив вище воріт.
Атакували одні, а забити вдалося іншим, які реалізували свій перший небезпечний момент. Івану Брікнеру вдався неймовірний удар у дальню дев’ятку воріт Поповича. Не довго вели в рахунку господарі. Не встигла хвилинна стрілка годинника зробити два оберти, як Семен Дяченко зрівняв рахунок на табло.
У середині тайму першого тайму хорошу атаку провели гравці «Інгульця», які «розірвали» лівий фланг оборони у суперника і Келвін Нвамора «шукав» партнера у одинадцятиметровій позначці – центральний захисник «Сум» «розрядив» ситуацію. Наступні атаки гостей теж несли потенційну небезпеку – активно діяли фланги півзахисту «Інгульця».
На 35-ій хвилині матчу Ніка Сітчінава, який опинився на вістрі атаки, зумів прийняти м’яч та, звільнившись від опіки, потужно пробив по воротах сумчан. Голкіпер у карколомному стрибку перевів м’яч на кутовий.
Другий тайм зустрічі гостріше провели гості. Господарі ж намагалися грамотно оборонятися, порушуючи правила на початку атак «Інгульця», подалі від власного штрафного майданчику. Останні 15 хвилину були за господарями; гра більше проходила на половині поля «Інгульця», хоча… На 88-ій хвилині матчу після подачі кутового на підборі добре зіграв гравець гостей і потужно пробив під перекладину воріт «Сум» — голкіпер врятував свою команду. Далі ще було три поспіль подачі з кутової позначки біля воріт господарів. Фінальний штурм провели гості і всі шанси з Сум вивести три очки. У компенсовані хвилини зустрічі після удару Келвіна Нвамори м’яч влучив у руку захисника «Сум» у штрафному майданчику – арбітр не наважився призначити пенальті. Матч завершився внічию 1:1.
Відзначимо, що стан поля на стадіоні «Ювілейний» у Сумах бажав кращого. Головного причиною не якісного стану газону було те, що вчора на ньому відбувався матч Ліги Парі-Матч «Олімпік» — «Волинь».
У наступному турі чемпіонату, 5 листопада, «Інгулець» вдома прийме київський «Арсенал-Київ».

«Суми» — «Інгулець» — 1:1 (1:1) (Брікнер, 20 – Даценко, 22)
30 жовтня 2016 року (неділя). Початок о 14:00. Суми. Стадіон «Ювілейний». Перша ліга, 16 тур.
Головний арбітр: Новохатній В.В. (Київ)
Асистенти арбітра: Марулін С.Ю. (Херсонська область) та Сердюк Д.О. (Полтава)
Четвертий арбітр: Коваленко А.А. (Полтава)
Спостерігач арбітражу: Абросимов Є.О. (Одеса)
«Суми»: 23. Литвиненко Олександр, 17. Суходуб Богдан (19. Кравчук Євген, 64), 5. Бородай Олег, 77. Процишин Арсеній, 3. Приходько Сергій, 25. Лучик Олександр, 14. Брікнер Іван, 18. Койдан Вячеслав, 21. Гребенюк Іван, 11. Душин Богдан, 15. Жаріков Дмитро (24. Федосов Павло, 75)
«Інгулець»: 30. Попович Єгор, 2. Даценко Семен,  33. Ковтун Владислав, 37. Красов Олексій, 5. Запорожець Євген, 8. Алексанов Сергій, 15. Келвін Нвамора, 49. Сітчінава Ніка (11. Дячук Сергій, 75), 50. Гвоздевич Сергій, 21. Панасенко Сергій (10. Шарко Антон, 86), 44. Клімаков Дмитро (87. Покотилюк Максим, 82).

Результати інших матчів 16-го туру першої ліги:
«Арсенал-Київ» — «Гірник-Спорт» — 2:0 (1:0) (Пилипенко, 35; Черненко, 71)
«Геліос» — «Буковина» — 1:0 (1:0) (Лобойко, 45+2)
«Іллічівець» — «Авангард» — 0:0
«Черкаський Дніпро» — «Верес» — 3:0 (2:0) (Ковпак, 12, 56; Батальський, 16)
«Полтава» — «Скала» — 2:1 (1:0) (Лісовий, 40; Трояновський, 59 – Скакун, 60)
«Оболонь-Бровар» — «Десна» — 1:2 (1:2) (Коваленко І., 22 – Мельник, 4; Коберідзе, 43)
«Нафтовик-Укрнафта» — «Тернопіль» — 2:1 (0:0) (Логінов, 49; Лапін, 89 – Гром’як, 66)
«Миколаїв» — «Колос» — 1:0 (0:0) (Рогозинський, 53)