У матчі 16-го туру чемпіонату України серед команд другої ліги «Інгулець-2» приймав «Арсенал-Київщина» (Біла Церква).

У звітному матчі ініціативою футбольному полі володіли господарі. На початку зустрічі «Інгулець-2» міг відкрити рахунок – м’яч поцілив у штангу воріт білоцерківців. У середині першого тайму вдалося забити м’яч. Микита Жуков за меж штрафного майданчику поцілив у дальню дев’ятку воріт. Після перерви гостям «на допомогу» виходила перекладина їх воріт. А на 70-ій хвилині матчу Валерій Коверник обвідним ударом влучив у ліву дев’ятку воріт суперника. А через 13 хвилин господарі довели рахунок до 3:0. Віталій Колєсніков реалізував вихід один на один з голкіпером, перекинувши його. До завершення зустрічі рахунок не зазнав змін.
У наступному турі, 5 листопада, «Інгулець-2» завітає в гості до івано-франківського «Тепловика».

«Інгулець-2» — «Арсенал-Київщина» — 3:0 (1:0) (Жуков, 22; Коверник, 70; Колєсніков, 83)
29 жовтня 2016 року (субота). Початок о 14:00. Володимирівка. Стадіон ім. О.Г. Поворознюка. 200 глядачів. Друга ліга, 16 тур.
Головний арбітр: Титов О.І. (Донецьк)
Асистенти арбітра: Прощенко Р.Ю. (Дніпро) та Потькало Д.О. (Полтава)
Четвертий арбітр: Поліщук М.П. (Кривий Ріг)
Спостерігач арбітражу: Бабій В.Д. (Житомир)
«Інгулець-2»: 74. Гурідов Максим, 32. Гладиш Андрій, 19. Ходуля Ілля, 13. Голуб Андрій, 7. Коверник Валерій, 18. Фатій Роман, 6. Рижук Степан, 23. Мішенін Дмитро, 9. Мішуренко Олександр, 27. Колєсніков Віталій (77. Стеценко Микола, 85), 99. Жуков Микита (45. Кретов Роман, 84).
«Арсенал-Київщина»: 77. Романов Микита (1. Желізко Андрій, 76), 10. Червінський Денис, 17. Піскун Євгеній, 18. Литвиненко Максим, 5. Химанич Олександр, 6. Желюк Валерій, 21. Нагорний Ігор, 8. Пасечнюк Владислав (7. Гупалов Геннадій, 76), 23. Ващенко Назар, 13. Сьомка Артем, 27. Бреус Денис (22. Бугаєнко Олександр, 62).
Попередження: Мішенін, 62 — Пасечнюк, 65.

dscn5157

dscn5160

dscn5180

dscn5199

dscn5221

*Фото Володимира Кіфенка. Більше фото з матчу маєте змогу переглянути у .

Результати інших матчів 16-го туру другої ліги:
«Кремінь» — «Металург» — 2:0 (0:0) (Козлов, 46; Кошадзе, 50)
«Кристал» — «Суднобудівник» — 2:0 (1:0) (Білоусов, 14; Барладим, 70)
«Мир» — «Іллічівець-2» — 2:0 (0:0) (Доценко, 71; Кривич, 86)
«Рух» — «Реал Фарма» — 1:0 (0:0) (Бідловський, 53)
«Нива-В» — «Тепловик» — 2:1 (1:0) (Бобович, 31; Колінс, 88 (пен) — Комар, 90)
Матчі «Жемчужина» — «Балкани» та «Поділля» — «Енергія» відбудуться завтра, 30 жовтня.