«Інгулець-2» сьогодні у Кривому Розі провів товариський матч у рамках підготовки до 16-го туру другої ліги.

«Інгулець-2» зустрічався з криворізьким «Гірником», який нині виступає у чемпіонаті Дніпропетровської області.
У звітному матчі перевагою володіли футболісти «Інгульця-2». Не реалізували іимало створених моментів. Двічі господарів рятувала перекладина воріт, кілька виходів один на один з голкіпером не було реалізовано. А на сорок першій хвилині господарям вдалося відкрити рахунок: з передачі Ярового відзначився Данило Шаповаленко. По перерві гості зуміли відігратися: нападник Олександр Мішуренко сповна скористався передачею Ігоря Буки. Матч завершився з рахунком 1:1.
«Гра була хороша, давалася нам. Були проблем з переходом від атаки до оборони. А з робота з м’ячем була на рівні. Ми підлаштовували гру наших гравців під майбутнього суперника «Арсенал-Київщина» в атакувальних діях», — зазначив наставник «Інгульця-2» Андрій Кононенко.

«Гірник» — «Інгулець-2» — 1:1 (1:0) (Шаповаленко, 41 – Мішуренко, 62)
«Інгулець-2»: Гурідов, Гладиш, Гвоздевич, Рижук, Фатій, Коляда, Коцюмака, Красов, Бука, Мішенін, Мішуренко.
На заміни виходили: Завгородній, Ходуля, Голуб, Стеценко, Отрок, Коверник, новачок.