По завершенні матчу 15-го туру першої ліги «Гірник-Спорт» — «Інгулець» представники обох тренерських штабів поділилися своїми враженнями.

Головний тренер «Інгульця» Сергій Лавриненко:

- Хочу привітати «Гірник-Спорт» із заслуженою перемогою. Вони мабуть більше хотіли перемогти. У якійсь мірі хід гри зламався у зв’язку з тим, що у нас було вилучення. Але це не виправдання. Були моменти, ми мали їх реалізовувати. А саме головне те, що команда зробила багато помилок у оборонних діях. Це стало основною причиною нашої поразки.

- У останньому матчі перемогли, але тим не менш провели відразу чотири зміни у стартовому складі команди. З чим це було пов’язано?
- Ми шукаємо оптимальні варіанти, плюс до того капітан команди пропускав гру. Зробили перестановки. За місяць, що ми працюємо, складно щось видозмінити, тому що не було можливості доукомплектуватися, трансферне вікно було закрите. Будемо чекати зими і старатися робити якісь висновки з того що відбувається і далі рухатися.

- У Вашому складі багато екс-гравців «Гірника-Спорту». У них могла бути підвищена мотивація проти своєї колишньої команди. Ви цим фактором користувалися у цьому матчі?
- Я сподівався. Але по ходу гри я не побачив, що у них була підвищена мотивація.

Тренер «Гірника-Спорту» Юрій Сак:
«Нервова гра. Нам десь допомогло вилучення на 11-ій хвилині. Реалізували свої моменти у першому таймі. Видно, що результат давить на наших гравців. Яскравої видовищної гри не вийшло. Дуже багато боротьби було. Суперник достойний, сподобався. У другому таймі вдалося забити другий м’яч. Наша біда: забили і через дві хвилини пропустили. На волосинці висіло і добре, що Воробей забив третій м’яч. Це заспокоїло. На перший план вийшла самовіддача і результат. Сьогодні нам удача повернулася обличчям. Ми задоволені цією перемогою. Ми дуже довго чекали домашню перемогу. Тому вболівальників і гравців нашої команди вітаю з першою домашньою перемогою, — зазначив Юрій Сак.