У 14-му турі чемпіонату України серед команд першої ліги відбувся «Інгулець» — «Скала».

Матч активніше розпочали господарі. Перші атаки несли небезпеку воротам гостей. Стартовий натиск не приніс успіху господарям. Команди обмінялася жовтими картками, при цьому в обох епізодах порушення правил було у центрі поля. Команда з Львівщини після 10-ої хвилини вирівняла гру, намагаючись шукати шляхи до воріт Гришина. А на 13-ій хвилині отримали пошкодження по одному з гравців півзахисту команд. Після надання медичних допомог вони повернулися на поле. Перший точний удар у створ воріт стався на 12-ій хвилині: Ніка Сітчінава поцілив у ближній кут воріт – голкіпер на «місці». через кільках хвилин гості відповіли своїм подібним моментом – Ігор Гришин надійно зіграв, спіймавши м’яч.

2016-10-15-1
На двадцятій хвилині матчу господарі мали шанс відкрити рахунок: після передачі Сітчінави Шарко вийшов один на один з голкіпером суперника Геричем, який вдало скоротив відстань з нападником і парирував удар. Через хвилину гості відповіли: голкіпер Ігор Гришин парирував удар Тараса Максимовича, який, звільнившись від опіки, підступно пробивав по воротах «Інгульця».
У середині першого тайму «Інгулець» втратив ще одну можливість відкрити рахунок: після передачі Сергія Алексанова Семен Даценко головою поцілив у перекладину воріт «Скали». У наступній атаці на вістрі був Роман Кретов, який не наважився на удар з меж штрафного майданчику, а вирішив виконати простріл у район одинадцятиметрової позначки – захисники встигли заблокувати удар нападника «Інгульця» в один дотик. На 29-ій хвилині матчу гостей врятував голкіпер: зі штрафного Сергій Алексанов подав у штрафний майданчик, звідки Ніка Сітчінава головою пробив під перекладину воріт «Скали» і Роман Герич перевів «круглого» на «кутовий».
На 33-ій хвилині зустрічі захисник господарів Іван Мучак, по перебував на позиції останнього захисника, припустився грубої помилки, влучивши у гравця суперника – як наслідок Василь Цюцюра мав «побачення» з голкіпером «Інгульця», але, на щастя, не влучив у створ воріт. Через мить гру біля воріт гостей загострив Ніка Сітчінава – удар-простріл ніхто з його партнерів не замкнув на дальній штанзі воріт «Скали». На 37-ій хвилині зустрічі після подачі зі штрафного Цюцюра виграв «другий поверх» і переправив м’яч у сітку воріт. У тому епізоді боковий арбітр зафіксував положення поза грою і взяття воріт відмінено. Вже у наступній атаці господарів Антон Шарко виривався один на один з голкіпером, але у суперечливому епізоді захисник жорстко зупинив його прохід.

2016-10-15-3
Початок другого тайму теж пройшов в атаках господарів. Сергій Алексанов небезпечно подавав зі штрафного – Антон Шарко виграв «другий поверх», але м’яч після відскоку від газону перелетів ворота. На 54-ій хвилині Віталій Бондаренко з гострого кута завдавав удару по воротах Гришина – Ігор з другої спроби зумів зафіксувати м’яч у руках.
На 64-ій хвилині матчу після удару Покотилюка з 25 метрів не вдало зіграв голкіпер гостей Роман Герич, який відбив м’яч перед собою, але зумів миттєво виправити помилку, з другої спроби зафіксувавши м’яч.
У другій половині зустрічі гості більше намагалися грати від захисту. Як наслідок у господарів було менше вільних зон для контратак. «Скривати» насичену оборону гостей було не легко. У зв’язку з цим після перерви було створено менше моментів на дві команди, ніж у першому таймі. Хоча на 82-ій хвилині матчу господарі мали стовідсотковий шанс нарешті відкрити рахунок на табло, але Ніка Сітчінава не реалізував вихід один на один з голкіпером, пробиваючи з гострого кута, не влучив у ворота Романа Герича. Через хвилину гості провели стрімку контратаку: після проходу Роланда Білала Василь Цюцюра був на ударній позиції, але його захисники зуміли витіснити зі штрафного майданчику та відібрати м’яч.
На 85-ій хвилині матчу ще один небезпечний момент виник біля воріт Герича. після подачі у воротарську гостей Келвін не зумів згрупуватися з метра переправити м’яч у сітку воріт. Ще через хвилину Віталій Колєсніков пробив не влучно. Мав момент Сітчінава – після подачі з флангу Ніка прийняв м’яч і з розвороту пробив вище воріт.
Остання десятихвилинка основного часу була більш насичена на моменти, але «найсмачніше» команди залишили на останок. У компенсовані хвилини зустрічі фінальний штурм воріт Герича увінчався успіхом. Келвін Нвамора найкраще від усіх розібрався у штрафному майданчику суперника і в падінні забив переможний м’яч – 1:0 на користь «Інгульця». Така потрібна перемога нашої команди.

2016-10-15-4
Наступний свій матч «Інгулець» проведе у Горішніх Плавнях 22 жовтня, де зустрінуться з місцевою командою «Гірник-Спорт».

«Інгулець» — «Скала» — 1:0 (0:0) (Келвін Нвамора, 90+3)
15 вересня 2016 року (субота). Початок о 18:00. Петрове. Стадіон «Інгулець». Перша ліга, 14 тур.
Головний арбітр: Романов В.М. (Дніпро)
Асистенти арбітра: Курцеба Е.М. (Одеса) та Рєка О.Д. (Одеська область)
Четвертий арбітр: Євтухов Д.Ю. (Дніпро)
Спостерігач арбітражу: Денисюк В.М. (Київська область)
«Інгулець»: 12. Гришин Ігор, 3. Мучак Іван, 44 Клімаков Дмитро (87. Покотилюк Максим, 46), 45. Кретов Роман, 2. Доценко Семен, 5. Запорожець Євген, 8. Алексанов Сергій (11. Дячук Сергій, 58), 49. Сітчінава Ніка, 10. Шарко Антон (15. Нвамора Келвін, 78), 27. Колєсніков Віталій, 33. Ковтун Владислав.
Запасні: 30. Попович Єгор, 50. Гвоздевич Сергій.
«Скала»: 1. Герич Роман, 7. Скакун Дмитро, 14. Цюцюра Василь (77. Боровик Олександр, 89), 17. Білоус Любомир, 8. Клименко Владислав,16. Білий Олег Ю., 23 Шваб Володимир (9. Білала Роланд, 80), 5. Максимович Тарас, 4. Бондаренко Віталій, 22. Бровко Ігор (15. Стасюк Петро, 90+1), 3. Подоляк Роман.
Запасні: 31. Яковець Андрій, 10. Рябушко Віталій, 19. Квич Олег, 93. Кміть Назар.
Попередження: Запорожець, 6; Мучак, 40; Колєсников, 67; Дячук, 69 – Подоляк, 7; Бондаренко, 31; Бровко, 64; Цюцюра, 73; Клименко, 90+3; Боровик, 90+3.

Результати інших матчів 14-го туру першої ліги:
«Арсенал-Київ» — «Десна» — 1:2 (0:1) (Есеола, 55 – Мельник, 32; Волков, 73)
«Оболонь-Бровар» — «Колос» — 2:1 (1:0) (Коваленко І, 32 (пен), 90+3 – Чегурко, 63)
«Черкаський Дніпро» — «Геліос» — 1:0 (0:0) (Батальський, 90+3 (пен))
«Полтава» — «Авангард» — 0:1 (0:0) (Собко, 90 (пен))
Матчі «Суми» — «Гірник-Спорт» і «Миколаїв» — «Верес» відбудуться завтра, 16 жовтня, а зустріч «Нафтовик-Укрнафта» — «Буковина» пройде 17 жовтня.