Сьогодні у 11-му турі чемпіонаті України серед команд другої ліги «Нива-В» приймала «Інгулець-2».
Після домашньої поразки від «Руху» команда «Інгулець-2» бажала сьогодні реабілітуватися. До керма команди повернувся Андрій Кононенко, який тиждень провів з «Інгульцем-3» на Мальті. І гості у першій половині зустрічі були активнішими, створивши більше моментів, ніж суперник. Вже на шостій хвилині матчу Роман Помазан зі штрафного пробивав по воротах суперника – м’яч від стінки гравців вінничан потрапив до Фатія, який пробив у руки голкіперу. На 15-ій хвилині після невдало виконання кутового господарями «Інгулець-2» провів швидку контратаку, але не вистачило останньої точної передачі.

У вінницької команди виділявся півзахисник Нгаха Колінз, виконував плеймейкерські функції на полі. У середині тайму з передачі Нгахи не влучив по воротах Завгороднього. А на 33-ій хвилині голкіпер господарів Артем Кулініч, продемонструвавши неймовірну реакцію, врятував свою команду після удару Мішуренка з кількох метрів. Наступну атаку гостей знову завершував Мішуренко, який не реалізував вихід один на один з Кулінічем. Олександру у цьому епізоді асистував Валерій Коверник.

У другому таймі перші 20 хвилин не були багатими на небезпечні моменти. Голкіпери команд нудьгували. Господарям вдалося провести результативний чотирихвилинний інтервал часу, який і визначив долю зустрічі. Спочатку на 67-ій хвилині Ігор Маляренко, який за 9 хвилин до цього вийшов на заміну, на мить випередив захисника і переправив «круглого» у сітку воріт Завгороднього. Ігорю асистував Володимир Поліщук. А вже на 70-ій хвилині Колінз віддав передачу Браславському, котрий переграв опікуна й поцілив у дев’ятку воріт «Інгульця-2». Через 5 хвилин голкіпер господарів «потягнув» удар гостей. Та все ж через чотири хвилини з передачі Фатія Валерій Коверник один м’яч відіграв. На жаль, підопічним Андрія Кононенка не вдалося у хвилини, що залишилися до завершення матчу, зрівняти рахунок. Фінальний тиск воріт Кулініча не увінчався успіхом. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь команди «Нива-В».

«Нива-В» — «Інгулець-2» — 2:1 (0:0) (Маляренко, 67; Браславський, 70 – Коверник, 79)
15 жовтня 2016 року (субота). Початок о 16:00. Вінниця. Стадіон СК «Нива». Друга ліга, 14 тур.
Головний арбітр: Салаш І.І. (Калуш)
Асистенти арбітра: Бамбурак В.Б. (Чернівці) та Галинець В.В. (Рівне)
Четвертий арбітр: Кисельов П.В. (Вінницька область)
Спостерігач арбітражу: Шкільний С.А. (Київська область)
«Нива-В»: 99. Кулініч Артем, 23. Борячук Олександр (2. Заторський Віталій, 86), 8. Попов Дмитро, 16. Іоша Олександр, 31. Момотенко Дмитро, 24. Колінз Нхага, 95. Коломієць Сергій, 20. Загалевич Дмитро, 17. Бобович Денис (7. Поліщук Володимир, 34), 10. Яськов Максим (11. Маляренко Ігор, 58), 9. Браславський Ярослав
Запасні: 44. Сослюк Євгеній, 12. Костенко Михайло, 19. Паньковський Євгеній, 34. Ключик Євгеній
«Інгулець-2»: 71. Завгородній Денис (74. Гурідов Максим, 82), 32. Гладиш Андрій, 19. Ходуля Ілля, 23. Мішенін Дмитро (6. Рижук Степан, 74), 18. Фатій Роман, 13. Голуб Андрій, 31. Кобець Микола, 37. Красов Олексій, 94. Помазан Роман, 9. Мішуренко Олександр, 7. Коверник Валерій.
Попередження: Бобович, 31; Браславський, 89 — Гладиш, 16; Кобець, 68.

Результати інших матчів 14-го туру другої ліги:
«Жемчужина» — «Іллічівець-2» — 3:1 (2:0) (Паламар, 23, 49 (пен); Лазарович, 43 – Білокінь, 87)
«Поділля» — «Тепловик» — 2:1 (Колесников, 56; Якубов, 88 – Боришкевич, 69)
«Кремінь» — «Суднобудівник» — 3:0 (0:0) (Кошадзе, 61; Козлов, 85; Сторчоус, 90+3)
«Кристал» — «Енергія» — 1:1 (1:1) (Цой, 39 (пен) – Шастал, 42)
«Нікополь-НПГУ» — «Балкани» — 1:3 (0:2) (Шарай, 90 – Урсуленко, 18; Пархоменко, 24; Саламаха, 57)
«Мир» — «Реал Фарма» — 0:2 (Кулішенко, 7 (пен); Злєпко, 45+1)
«Рух» — «Арсенал-Київщина» — 5:1 (4:1) (Омельченко, 8, 86; Козловський, 31, 40; Баранець Б., 45+2 (пен))

*Фото офіційного сайту ФК «Нива-В»