У Києві чернігівська «Десна» в рамках 13-го туру першої ліги приймала «Інгулець».

«Десна» на разі не може проводити домашні матчі у Чернігові. Через реконструкцію газону стадіону кілька останніх домашніх матчів Десна проводила в Харкові на стадіоні «Сонячний». Звітний матч було домовлено зіграти у Києві на «Оболонь-Арені».
Відзначимо, що напередодні звітного матчу чернігівську команду підсилили два новобранці – Олександр Головко (син тренера молодіжної збірної України Олександра Головка-старшого, виступав раніше за «Динамо-2») та В’ячеслав Акімов (раніше захищав кольори донецького «Шахтаря-3», ужгородської «Говерли» та маріупольського «Іллічівця»).
Початок матчу був за номінальними господарями. Вже першій свій момент чернігівці реалізували: після передачі Максима Максименка Денис Фаворов на мить випередив голкіпера «Інгульця» Ігоря Гришина і переправив «круглого» у сітку воріт – 1:0. Після забитого м’яча «Десна» дещо віддала ініціативу гостям. Підопічні Сергія Лавриненка провели кілька атак, до поки був створений небезпечний момент біля воріт «Десни». Після подачі з кутової позначки на виході голкіпер вибив м’яч кулаком в опорну зону, звідки в один дотик пробив Владислав Ковтун – м’яч пролетів над перекладиною воріт. А через кілька хвилин захисник «Інгулець» у своєму штрафному майданчику втратив м’яч і Чепурненко відпасував партнеру, після удару якого м’яч рикошетом від захисника пролетів поруч з дальньою штангою воріт Гришина.
На тридцятій хвилині матчу з 17 метрів Сергій Алексанов поцілив у ближній нижній кут воріт – голкіпер «Десни» Махновський перевів м’яч на кутовий. А через шість хвилин Дмитро Клімаков мав шанс зрівнювати рахунок, вигравши «другий поверх» на ближній штазі після подачі Алексанова з кутової позначки. Дмитро у цьому епізоді пробив вище воріт. На останній хвилині тайму гості мали ще один момент, але у штрафному майданчику не розібралися хто має пробивати по воротах.

desna-ing-2
Другий тайм зустрічі можна поділити на кілька частин. У першій частині ініціативою володіли гості. Створили кілька напівмоментів. У середині тайму «Десна» провела активніше десять хвилин. Гострий простріл на дальню штангу воріт, але, на щастя, гравець господарів не влучив по воротах. А на 78-ій хвилині матчу стався суперечливий епізод: після подачі у власному штрафному майданчику гравець «Десни» зіграв рукою, але арбітр порушення правил не зафіксував. Віталій Колєсніков, який активно вийшов на заміну, мав шанс зрівняти рахунок, але на 85-ій хвилині після подачі Сергія Гвоздевича не зумів приборкати м’яч, який вилетів за лицьову лінію. Зазначимо, що в цей час вилучили наставника «Інгульця» Сергія Лавриненка за розмови з арбітром – у його накопилися питання до арбітра з приводу суперечливих епізодів. Матч завершився мінімальною перевагою номінальних господарів – 1:0. По грі «Інгулець» ні чим не поступився супернику. Початок матчу визначив долю зустрічі. Інтервалами у матчі володіли ініціативою футболісти «Інгульця»
У наступному турі, 15 жовтня, «Інгулець» вдома прийме стрийську «Скалу».

«Десна» — «Інгулець» — 1:0 (1:0) (Фаворов, 4)
8 вересня 2016 року (субота). Початок о 16:00. Київ. Стадіон «Оболонь-Арена». Перша ліга, 13 тур.
Головний арбітр: Шандор О.А. (Львів)
Асистенти арбітра: Вітт О.Ф. (Київ) та Наскалов С.В. (Мукачево)
Четвертий арбітр: Осауленко Д.В. (Київ)
Спостерігач арбітражу: Шаленко В.В. (Харків)
«Десна»: 25. Махновський Костянтин, 22. Братков Антон, 5. Максименко Максим, 27. Чорноморець Олександр, 21. Фаворов Денис, 3. Щедраков Павло, 11. Бовтрук Вадим (4. Мельник Вадим, 62), 7. Чепурненко Євгеній, 9. Волков Олександр (14. Мостовий Андрій, 77), 12. Картушов Єгор, 10. Філіппов Олександр (6. Мишенко Богдан, 88)
«Інгулець»: 12. Гришин Ігор, 44 Клімаков Дмитро, 73. Ткачов Микита, 2. Доценко Семен, 5. Запорожець Євген, 8. Алексанов Сергій (11. Дячук Сергій, 80), 49. Сітчінава Ніка, 21. Панасенко Сергій, 10. Шарко Антон (27. Колєсніков Віталій, 65), 33. Ковтун Владислав, 50. Гвоздевич Сергій.
Попередження: Чепурненко, 54; Картушов, 58; Мостовий, 87 – Шарко, 12; Панасенко, 73; Даценко, 85.

Результати інших матчів 13-го туру першої ліги:
«Черкаський Дніпро» — «Суми» — 0:2 (0:1) (Гребенюк, 7; Литвиненко, 90)
«Верес» — «Іллічівець» — 3:1 (0:0) (Степанюк, 71; Борзенко, 75, 79 – Мішньов, 61)
«Колос» — «Полтава» — 1:0 (1:0) (Бондаренко, 42)
«Авангард» — «Арсенал-Київ» — 0:2 (0:1) (Пилипенко, 43; Черненко, 60)
«Скала» — «Гірник-Спорт» — 3:2 (3:1) (Бондаренко, 7; Скакун, 23, 37 – Кірієнко, 36, 51)
Матчі «Геліос» — «Нафтовик-Укрнафта», «Буковина» — «Миколаїв» та «Тернопіль» — «Оболонь-Бровар» відбудуться завтра.