Сьогодні «Інгулець-2» вдома у 13-му турі другої ліги приймав «Рух» (Винники).
До звітного матчу «Рух» з командами ФК «Інгулець» зустрічався лише одного разу – 17 жовтня 2014 року у Вінниці в фіналі чемпіонату України серед аматорів. Тоді «Інгулець» поступився з рахунком 0:1. До речі, з того складу нашої команди залишилися лише голкіпер Денис Бобров і півзахисник Микола Коляда. То ж сьогодні мав «Інгулець-2» задуматися про реванш. Зазначимо, що у звітному матчу безпосередньо біля поля діями «Інгульця-2» керував Олександр Прошенко, адже старший тренер команди Андрій Кононенко зі збірною Кіровоградської області перебуває на Мальті, де бере участь у розіграші Кубка Регіонів УЄФА.

ing-2-ryh-1
Початок зустрічі для «Інгульця-2» був провальним. Вже на першій хвилині рахунок відкрив Омельченко. А через сім хвилин Григорій Баранець заробив пенальті, яке Володимир Бідловський реалізував, подвоївши рахунок на табло. На жаль, господарі, до перерви пропустили ще один м’яч — з передачі Баглая відзначився Кінаш.

ing-2-ryh-3
У другій половині зустрічі гості грали по рахунку, а «Інгулець-2» шукав «ключі» до воріт суперника. Вдалося знайти лише раз: Олександр Мішуренко один м’яч відіграв. А на більше господарі не спромоглися, хоча на 86-ій хвилині «Рух» залишився в меншості: Володимир Бідловський отримав червону картку.
У наступному турі, 15 вересня, на «Інгулець-2» чекає виїзний матч з «Нива-В» (Вінниця).

ing-2-ryh-4

«Інгулець-2» — «Рух» — 1:3 (0:3) (Мішуренко, 49 — Омельченко, 1; Бідловський, 8 (пен); Кінаш, 39)
8 жовтня 2016 року (субота). Початок о 15:00. Володимирівка. Стадіон ім. О.Г. Поворознюка. Друга ліга, 13 тур.
Головний арбітр: Дорош В.В. (Київ)
Асистенти арбітра: Чопілко Т.Г. (Київська область) та Хіміченко К.М (Київська область)
Четвертий арбітр: Копієвський В. В. (Кропивницький)
Спостерігач арбітражу: Бурмич В.Я. (Хмельницький)
«Інгулець-2»: 71. Завгородній Денис, 32. Гладиш Андрій, 19. Ходуля Ілля, 23. Мішенін Дмитро (18. Фатій Роман), 45. Кретов Роман, 13. Голуб Андрій, 3. Мучак Іван, 31. Кобець Микола, 37. Красов Олексій, 9. Мішуренко Олександр, 16. Коцюмака Ігор.
«Рух» (Винники) (старт): Дяченко Олександр, Романюк Віталій, Федорів Володимир, Чучман Станіслав, Бідловський Володимир, Кінаш Ярослав, Баранець Борис, Баранець Григорій, Козловський Святослав, Баглай Андрій, Омельченко Олексій
Запасні: Шевчук Юрій, Дмитрух Віталій, Іванов Роман, Кікоть Андрій, Панасюк Олег, Костик Богдан.
Попередження: Ходуля, 7; Мішенін, 25; Мучак, 84; Красов, 87 – Чучман, 34; Омельченко, 37; Кінаш, 60; Бідловський, 81, 82.
Вилучення: Бідловський, 82.

Результати інших матчів 13-го туру другої ліги:
«Арсенал-Київщина» — «Поділля» — 3:0 (1:0) (Пархоменко, 14; Ващенко, 65; Зоря, 68)
«Тепловик» — «Мир» — 1:0 (1:0) (Комар, 37)
«Реал Фарма» — «Кристал» — 2:0 (1:0) (Грубий, 18; Новицький, 62)
«Суднобудівник» — «Нікополь-НПГУ» — 0:1 (0:0) (Воронін, 51)
«Балкани» — «Металург» — 1:0(1:0) (Кирилов, 17)
Матч «Іллічівець-2» — «Кремінь» відбудеться завтра.
Матч «Енергія» — «Жемчужина» із-за погодних умов перенесено.

*Фото Володимира Кіфенка

Більше фото маєте змогу переглянути в .