У 10-му турі другої ліги «Інгулець-2» у Херсоні зустрічався з місцевим «Кристалом».
З початку зустрічі гості заволоділи ініціативою на футбольному полі. І вдомалося забити швидкий м’яч. Ігор Коцюмака влучно пробив — рикошет від захисника суперникаі 1:0. У першому таймі зустрічі півзахисник «Інгульця-2» Ігор Коцюмака оформив дубль, забезпечивши гостям перевагу у два м’ячі. Він сповна скористався передачею партнера, пробивши у нижній кут воріт Касперовича. До перерви господарі створили лише один загрозливий момент, але екс-гравець «Інгульця» Євген Білосов не зумів переграти голкіпера гостей.
У другому таймі зустрічі гості, які грали більше «другим номером», мали більше моментів для взяття воріт. У одному епізоді арбітр не зафіксував взяття воріт, угледівши положення поза грою. Ще у одному епізоді Ігор Коцюмака влучив у перекладину воріт Касперовича. Господарям у компенсовані хвилини зустрічі вдалося  скоротити відставання до одного м’яча.

«Кристал» — «Інгулець-2» — 1:2 (0:2) (Шевцов, 90+4 – Коцюмака, 11, 24)
18 вересня 2016 року (неділя). Початок о 16:00. Херсон. Стадіон «Кристал». Друга ліга, 10 тур.
Головний арбітр: Салаш І.І. (Калуш)
Асистенти арбітра: Юхименко М.В. (Луцьк) та Український В.П. (Луганськ)
Четвертий арбітр: Сальніков П.Д. (Херсон)
Спостерігач арбітражу: Морозов С.М. (Миколаїв)
«Кристал»: 12. Касперович Денис, 2. Дяченко Семен, 4. Малик Євген, 14. Бічевой Тимофій, 23. Остапенко Дмитро, 7. Цой Сергій, 33. Ковальчук Тарас, 10. Брижчук Костянтин (44. Шевцов Ілля, 78), 11. Гливий Іван, 9. Білоусов Євген (17. Барладим Андрій, 45), 21. Фальковський Євген (19. Ольховський Віталій, 69).
«Інгулець-2»: 74. Гурідов Максим, 32. Гладиш Андрій, 19. Ходуля Ілля, 18. Фатій Роман (23. Мішенін Дмитро, 65), 3. Мучак Іван, 16. Коцюмака Ігор, 50. Гвоздевич Сергій, 37. Красов Олексій (7. Коверник Валерій, 60), 9. Мішуренко Олександр (77. Стеценко Микола, 90), 27. Колєсніков Віталій, 94. Помазан Роман.
Попередження: Барладим Андрій, 82 – Гвоздевич Сергій, 76; Гурідов Максим, 81.

Результати інших матчі туру другої ліги:
«Жемчужина» — «Арсенал-Київщина» — 4:0 (1:0) (Малиш, 14; Паламар, 59; Курко, 69; Ушаков, 88)
«Балкани» — «Іллічівець-2» — 1:1 (1:1) (Райчєв, 40 (пен) – Буй, 25)
«Мир» — «Нива-В» — 0:0
«Нікополь-НПГУ» — «Реал Фарма» — 2:2 (1:1) (Вакулінський, 39; Кренько, 65 – Бабенцов, 24; Злєпко, 89)
«Кремінь» — «Тепловик» — 1:0 (1:0) (Козлов, 24)
«Поділля» — «Рух» — 0:2 (0:1) (Баранець, 37; Іванов, 73)
Матч «Енергія» — «Металург» відбудеться 19 вересня.