Сьогодні «Інгулець-3» у групі 2 чемпіонату України серед аматорів зустрічався з сімферопольською «Таврією».
Господарі мали перевагу, але перемогу здобути не вдалося. Власні помилки в обороні і невпевнена гра голкіпера призвела до чотирьох пропущених м’ячів. Як наслідок «Інгулець-3» з рахунком 3:4 програв.
Команда «Інгулець-3» отримала кілька днів відпочинку і збереться 20 вересня, щоб продовжити підготовку до Кубка Регіонів УЄФА.
Наступний свій матч «Інгулець-3» проведе вже 21 вересня, коли у селі Володимирівка у рамках чемпіонату області серед аматорів прийме команду «Вентура плюс» (Новомиргород).

«Інгулець-3» — «Таврія» — 3:4 (1:1) (Кобуладзе, 24, 85; Логовський, 89 – Логвиненко, 9 (пен.); Соколан, 61; Жиганов, 77, 90)
«Інгулець-3»: Костенко, Марчук, Марковець, Височан, Тимошевський, Глущенко, Сінчіков, Сорокін, Кобуладзе, Глоба, Боженко
На заміни виходили: Логовський, Чорнопольський.

dscn2409

dscn2428

dscn2431

dscn2451

*Фото Володимира Кіфенка

Більше фото з матчу маєте змогу переглянути у .