Сьогодні матчем «Інгулець-3» — «Старт» стартувала вища ліга чемпіонату Кіровоградської області з футболу серед аматорів.

Команда «Інгулець-3», яка нагадаємо 10 вересня зібралася після 5 днів відпустки, посилено готується до Кубка Регіонів УЄФА. Звітний матч проти «Старту» був як контрольний матч у рамках підготовки. Тренерський штаб у першому таймі матчу перевірив різні тактичні схеми. Тайм видався мало результативним – був забитий лише один м’яч, автором якого став Олександр Боженко. Після перерви глядачі на стадіоні імені О.Г. Поворознюка у Володимирівці побачили більш захоплюючий футбол і аж вісім забитих м’ячів. Олександр Боженко оформив хет-трик у звітному матчі У складі суперника Максим Корчинський оформив дубль. Відзначимо, що Максим теж входить до складу збірної Кіровоградської області, що гратиме на Кубку Регіонів УЄФА на Мальті 5-9 жовтня. Звітний матч завершився з рахунком 6:3 на користь «Інгульця-3».
Наступний свій матч «Інгулець-3» проведе вже 17 вересня, коли у селі Володимирівка у шостому турі другої групи чемпіонату України серед аматорів прийме сімферопольську «Таврію».

«Інгулець-3» — «Старт» — 6:3 (1:0) (Боженко-3, Логовський, Глоба, Сінчіков – Корчинський-2, Барбанов (пен))
«Інгулець-3»: Панібратець, Марчук, Марковець, Височан, Тимошевський, Глущенко, Сінчіков, Сорокін, Кобуладзе, Глоба, Боженко
На заміни виходили: Логовський, Чорнопольський.