Традиційно у другу неділю вересня з нагоди Дня фізичної культури і спорту в Україні вшановують спортсменів і любителів фізичної культури. Цьогоріч урочистості відбулися у Ковалівському парку, де взяв участь голова обласної ради Олександр Чорноіваненко.У вітальному слові Олександр Анатолійович, зокрема, зазначив: «Багато перемог здобули українські спортсмени, виступаючи в різних видах спорту у складі збірних команд. Легендами українського спорту є стрибун Сергій Бубка (35 світових рекордів), футболісти Олег Блохін та Ігор Бєланов, відзначені «золотим м’ячем» як найкращі футболісти Європи. Всій Європі було відоме ім’я українського борця греко-римського стилю Івана Піддубного.

Золотою сторінкою в літопис спортивних досягнень України вписана і Кіровоградщина. Це переможці і призери Олімпійських ігор, чемпіонатів світу, інших престижних міжнародних і внутрішніх змагань, численні майстри спорту і тисячі кандидатів у майстри спорту. Серед них: футболісти: Андрій Канчельскіс, Андрій П’ятов, Андрій Русол, Сергій Назаренко і Євген Коноплянка; Руслан Мезенцев — спортивна гімнастика, Олександр Симоненко — велотрек та багато інших.

Сьогодні українські паралімпійці у перший день змагань завоювали 9 медалей!!! Серед паралімпійців і наша землячка Ольга Свідерська – чемпіонка світу з плавання (з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору)».

Голова обласної ради вручив Грамоту Кіровоградської обласної ради Приймаку Вадиму Михайловичу, тренеру-викладачу комунального закладу «Олександрівська районна дитячо-юнацька спортивна школа» та Лавриненку Сергію Дмитровичу, головному тренеру футбольного клубу «Інгулець» (смт Петрово, Кіровоградська обл).

Із рук очільників області посвідчення «Майстер спорту України» отримали 22 спортсмени.

Олександр Чорноіваненко висловив вдячність усім ветеранам спорту, спортсменам нинішнім, які гордо несуть прапор держави та прославляють Україну і нашу Кіровоградщину на світових рівнях.

Офіційний сайт Кіровоградської обласної ради

Добавить комментарий