«Інгулець-3» провів перенесений матч 10-го туру групи «Схід» чемпіонату області з ФК «Головківка».
Сьогодні у Володимирівці «Інгулець-3» у обід лише зібрався після 5 днів відпустки і розпочав підготовку до Кубка Регіонів УЄФА, що, нагадаємо, пройде 5-9 жовтня на Мальті. Перший день підготовки команди видався досить відповідальним – матч чемпіонату області проти «Головківки». У першому таймі зустрічі одна з не чисельних контратак гостей увінчалася успіхом: голкіпер Панібратець та захисник Марковець не розібралися у ситуації й м’яч влучив у руку захиснику – пенальті. Гравець «Головківки» «з точки» відкрив рахунок. Господарі намагалися якомога швидше відігратися, був поспіх при завершальній стадії атак. Наприкінці матчу «Інгулець-3» досягнув свого. На характері команда вирвала вольову перемогу. Спочатку Гіоргі Кобуладзе зрівняв рахунок, а у компенсовані хвилини зустрічі Владислав Логовський (запасний голкіпер вийшов на заміну у якості польового гравця) забив переможний м’яч.
Наступний свій матч «Інгулець-3» проведе вже 14 вересня, коли у селі Володимирівка у фінальній частині чемпіонату області прийме «Старт» (Іванківці, Знам’янський район).

«Інгулець-3» — «Головківка» — 2:1 (0:1) (Кобуладзе, 84; Логовський, 90+5 — ? (пен))
«Інгулець-3»: Панібратець, Марчук, Марковець, Височан, Тимошевський, Глущенко, Сінчіков, Сорокін, Кобуладзе, Глоба, Боженко
На заміни виходили: Логовський, Чорнопольський