Сьогодні «Інгулець-2» здобув домашню перемогу над командою «Нікополь-НПГУ» й очолив турнірну таблицю другої ліги після 7-го туру.

Вчора відбулися сім з восьми матчів 7-го туру другої ліги. У одному з них була зафіксована сенсаційна поразка «Руху» вдома. Цією осічкою «Руху» мав шанс сьогодні скористатися «Інгулець-2». Так і сталося: впевнена перемога й підняття на перше місце турнірної таблиці.
У складі «Інгульця-2» сьогодні дебютувало три новачків. Голкіпер Єгор Попович провів увесь матч, а Ігор Бука та Сергій Гвоздевич у другому таймі виходили на заміни.

DSCN1876
Виконання завдання (здобуття перемоги у цьому матчі) гравці «Інгульця-2» вирішили не відкладати і з початку зустрічі атакували ворота суперника. Натиск воріт нікопольців увінчався успіхом вже на восьмій хвилині. Захисник гостей на сьомій хвилині порушив правила проти Віталія Колєснікова – подача зі штрафного й Іван Мучак виграв боротьбу у футболістів суперника – 1:0. Через кілька хвилин господарі мали можливість подвоїти рахунок а табло у селищі Петрове, але після подачі з кутової позначки Олександр Мішуренко, вигравши «другий поверх» з близької відстані пробив вище воріт суперника.

DSCN1886
Активний Віталій Колєсніков знову був причиною забитого м’яча у ворота гостей. Саме на Віталію у власному штрафному майданчику захисники гостей порушили правила, за що було призначено пенальті. Олександр Мішуренко реалізував пенальті, подвоївши рахунок на табло.
Було чимале бажання у Віталій Колєснікова нарешті самому вже забити м’яч: він чудово переграв свого опонента і пробив по ворота х – м’яч пролетів поруч зі штангою воріт Петриченка.

DSCN1905
Після перерви гості заграли більш активніше попереду і як наслідок у Єгора Поповича було вже більше роботи, ніж у першій половині зустрічі. Але всі намагання гостей були марними, їм не вдалося забити бодай м’яч престижу. А з середини другого тайму господарі знову заволоділи ігровою та територіальною перевагою, яку втілили у ще один забитий м’яч. Хоча спочатку «Інгулець-2» змарнував кілька хороших моментів. Дмитро Клімаков не влучив по м’ячу, Віталій Колєсніков не поцілив у ворота. Та все ж Віталій Колєсніков свого досяг – він результативно замкнув передачу Клімакова на дальню штангу, встановивши остаточний рахунок зустрічі 3:0.

DSCN1907
У наступному турі, 8 вересня, на «Інгулець-2» чекає складний виїзний матч з «Кременем».

«Інгулець-2» — «Нікополь-НПГУ» — 3:0 (2:0) (Мучак Іван, 8; Мішуренко Олександр, 30 (пен); Колєсніков Віталій, 83)
4 вересня 2016 року (неділя). Початок о 18:00. Петрове. Стадіон «Інгулець». Друга ліга, 7 тур.
Головний арбітр: Сахно Олександр (Київська область)
Асистенти арбітра: Кислюк Віталій (Київська область) та Аврамчук Віктор (Київська область)
Четвертий арбітр: Копієвський Віктор (Кропивницький)
Спостерігач арбітражу: Кошура Віктор (Чернівці)
«Інгулець-2»: 30. Попович Єгор, 19. Ходуля Ілля, 6. Рижук Степан, 23. Мішенін Дмитро (44. Клімаков Дмитро, 46), 13. Голуб Андрій, 3. Мучак Іван, 31. Кобець Микола, 99. Жуков Микита (50. Гвоздевич Сергій, 77), 37. Красов Олексій (55. Бука Ігор, 59), 9. Мішуренко Олександр, 27. Колєсніков Віталій.
Попередження: Кобець Микола, 52; Попович Єгор, 90+3 – Шарай Дмитро, 27; Кірєєв Богдан, 52; Литвяк Олександр, 72; Донець Сергій, 75.