Валерія Шаповалова призначено помічником головного тренера «Інгульця».

Валерій Валерійович Шаповалов народився 27 серпня 1976 року. Вихованець одеського футболу. В командах майстрів дебютував у складі СКА «Одеса». В чемпіонатах та кубках України виступав за СК «Одеса» та «Динамо-СКА», «Буковину» (Чернівці), дніпропетровський «Дніпро», криворізький «Кривбас», чернігівську «Десну», кіровоградську «Зірку», запорізький «Металург», СК «Миколаїв», білоруську «Белшину» та казахські «Ордабаси» та «Окжетпес». Всього в матчах чемпіонатів та кубків України провів 240 зустрічей, забив 20 м’ячів. В чемпіонатах Білорусі та Казахстана провів 112 матчів, забив 7 м’ячів.
В 2009 році працював в тренерському штабі команди «Окжетпес», а в серпні-грудні – виконував обов’язки головного тренера. З січня 2015 по серпень 2016 рік Валерій Валерійович працював на посаді помічника головного тренера «Зірки» (допомагав Сергію Лавриненку).