Сьогодні у Борисполі в фіналі Кубка Регіонів ФФУ збірна Кіровоградської області (сформована на базі команди «Інгулець-3») перемогла Львівську область.

Матч з львівською командою видався не легкий. суперник мав перевагу у «зрості», тож мали сподіватися на свою техніку та гру «низом». І це вдалося реалізувати у два забиті м’ячі у першому таймі. По ходу зустрічі збірна Кіровоградської області залишилися в меншості – вилучено Марковця. По при це команда нашої області зуміла проявити характер і не дозволила супернику забити бодай один м’яч.
Зазначимо, що цей матч був прощальним для Євгена Прошенка на посаді наставника команду у ФК «Інгулець». У майбутньому Євген Олександрович працюватиме у Академії ФК «Дніпро». Щодо сьогоднішнього матчу, то Євген Прошенко зазначив наступне: «це для мене останній матч. Приємно, що завершую на позитиві. Дякую хлопцям за перемогу та гідну гру. Дякую президенту ФК «Інгулець» за плідну співпрацю. Хлопці молодці. Вони виконали все, що їм говорили на установці, а саме компактно і акуратно грати, не давати супернику простору, зустрічати у центрі поля, грати низом, адже львів’яни мали перевагу у зрості».

Збірна Кіровоградської області – збірна Львівської області — 2:0 (2:0) (Сінчіков, 18; Корчинський, 37)

Кіровоградська область: Костенко – Ковтуненко, Корчинський, Боженко (Височан, 89), Сінчіков (Кулик, 67), Грига (Марчук, 86), Глущенко (Тимошевськийю, 46), Сорокін (к), Марковець, Кобуладзе, Согутовський
Львівська область: Чачунь (Чеботарь, 90+3) – Михальчук (к), Підлісецький, Сухій (Заваляк, 41), Леськів (Іванишин, 62), Юськевич (Ковалик, 88), Грицик, Цюпка (Малецький, 72), Таненчик (Гірний, 46), Фостаковський (Теміров, 76), Кіт-Копиляк
Вилучення: Марковець (82)

Збірна Кіровоградської області 5-9 жовтня на Мальті буде представляти Україну на Кубку Регіонів УЄФА.
Представнику України належить зіграти з Францією, Мальтою та переможцем кваліфікації – командою з Шотландії.
Сан-Марино та Мальту представлятимуть не команди регіонів, а аматорські національні збірні.

Склади груп проміжного раунду:
Група 1 (5-9 жовтня): Франція, Україна, Мальта*, Шотландія
Група 2 (27 жовтня — 1 листопада): Іспанія, Болгарія*, Боснія і Герцеговина, Сан-Марино
Група 3 (20-24 вересня): Росія, Сербія, Румунія*, Англія
Група 4 (24-28 вересня): Португалія, Польща*, Латвія, Білорусь
Група 5 (дати/господарі пізніше): Туреччина, Північна Ірландія, Молдова, Швейцарія
Група 6 (дати/господарі пізніше): Чехія, Німеччина, Ізраїль, Словаччина
Група 7 (28 вересня — 2 жовтня): Італія*, Ірландія (чемпіон), Словенія, КЮР Македонія
Група 8 (дати пізніше): Угорщина*, Хорватія, Азербайджан, Фінляндія

Фінальний турнір: Переможці восьми груп проміжного раунду отримають путівки у фінальний турнір. Згідно з планами, він буде проведений в другій половині червня 2017 року. Матчі фінальної стадії прийме один з її учасників.