«Інгулець-2» у шостому турі другої ліги у Запоріжжі» святкував перемогу з рахунком 6:0.

Сьогодні «Інгулець-2» на стадіоні «Славутич-Арена» у Запоріжжі» протистояв команді «Металург-Запоріжжя». У складі господарів грали, до речі, два екс-гравці «Інгульця» Денис Бережний та Олександр Батраченко. У нинішньому сезоні запоріжців у пошуку своєї гри. І сьогодні господарі не порадували своїх шанувальників. А от «Інгулець-2», який проводив перший матч під керівництвом Андрія Кононенка, у звітному матчі дві грав досить результативно. З початку матчу гості були націлені на ворота суперника. Хоча арбітр і не зафіксував два взяття воріт господарів на старті зустрічі, це не зупинило «Інгулець-2», який шукав безупинно щастя біля воріт запоріжців. І на 21 хвилині Микита Жуков сповна скористався передачею Олександра Мішуренка. Через 12 хвилин голкіпер господарів Ілля Теленков врятував свою команду після удару Жукова. Запоріжці рідко загрожували воротам гостей – голкіпер Денис Завгородній надійно відіграв у епізодах, коли на вістрі були Іван Комлєв та Артур Каськов. Перший тайм матчу завершився за мінімальної переваги гостей.
У другому таймі господарі слабкіші відіграли в обороні, натомість відсоток реалізації створених моментів у гостей збільшився. На 52-ій хвилині матчу Дмитро Мішенін подвоїв рахунок. А вже через дві хвилини Олександр Мішуренко довів рахунок до 3:0. 71-а хвилина могла принесли гол престижу господарям, але голкіпер Денис Завгородній «потягнув» удар Артура Каськова зі штрафного. Олександр Мішуренко та Олексій Красов зробили рахунок 5:0 на користь «Інгульця-2». І це не кінець: на 86-ій хвилині захисник гостей Степан Рижук встановив остаточний рахунок 6:0.
У наступному турі, 4 вересня, «Інгулець-2» вдома прийме команду «Нікополь-НПГУ».

«Металург-Запоріжжя» — «Інгулець-2»- 0:6 (0:1) (Жуков, 21; Мішенін, 57; Мішуренко, 59, 74; Красов, 73; Рижук, 86)
26 серпня 2016 року (п’ятниця). Початок о 18:00. Запоріжжя. Стадіон «Славутич-Арена». 2300 глядачів. Друга ліга, 6 тур.
Головний арбітр: Афанасьєв О.О. (Харків)
Асистенти арбітра: Зоренко Ю.В. (Київ) та Чопілко Т.Г. (Київська область)
Четвертий арбітр: Кузовлєв Д.І. (Запоріжжя)
Спостерігач арбітражу: Буренко Ю.В. (Київ)
«Металург-Запоріжжя»: 25. Теленков Ілля, 4. Остапенко Олег, 37. Дугієнко Олександр, 27. Худченко Роман, 18. Іздебський Євгеній, 2. Некрасов Єгор (11. Чернявський Артем, 31), 14. Плахтир Дмитро, 26. Комлєв Іван, 17. Бережний Денис (7. Батраченко Олександр, 52), 3. Петров Вадим (19. Башинський Максим, 75), 10. Каськов Артур
«Інгулець-2»: 71. Завгородній Денис, 19. Ходуля Ілля, 31. Кобець Микола (55. Фатій Роман, 55), 19. Голуб Андрій, 3. Мучак Іван, 37. Красов Олексій (7. Коверник Валерій, 75), 99. Жуков Микита (Помазан Ігор, 65), 23. Мішенін Дмитро, 9. Мішуренко Олександр, 27. Колєсніков Віталій.
Попередження: Остапенко Олег, 69; Худченко Роман, 89.

Іншу матчі туру:
«Суднобудівник» — «Тепловик» — 2:2 (1:0) (Толгаренко, 42 (пен); Шиманець, 71 – Худобяк, 59; Януш, 86)
«Кремінь» – «Рух» — 1:2 (0:1) (Сидоренко, 90+2 – Федорів, 39; Іванов, 57)
«Балкани» — «Арсенал-Київщина» — 4:2 (2:1) (Шестаков, 13;Пархоменко К., 32; Златов В., 50, 52 – Зоря, 25; Ващенко, 67)
«Нікополь-НПГУ» — «Нива-В» — 0:1 (0:1) (Бобович, 27)
«Жемчужина» — «Поділля» — 5:0 (2:0) (Паламар, 7, 47 (пен); Малиш, 32; Кравченко, 65; Ушаков, 69)
«Кристал» — «Мир» — 0:1 (0:0) (Савченко, 90+5)

Матч «Іллічівець-2» — «Реал Фарма» відбудеться завтра.